matusevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matusevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matusevičius“.

Ieties metikui Matusevičiui olimpinė svajonė vos nenuplaukė dėl koronaviruso

Į Japoniją ruoštis svarbiausiam savo startui išvyksta vis daugiau Lietuvos olimpiečių. Tačiau vieno iš jų istorija išskirtinė. Ieties metikui Edžiui Matusevičiui olimpinė svajonė debiutuoti vos nenuplaukė dėl staiga prieš pat kelionę jį užklupusio koronaviruso. Olimpietis TV3 žinioms pasakojo, kad susirgimas gerokai kirto sportinei formai, tačiau svarbiausia – pavyko išvykti laiku. Lietuvai Tokijo olimpinėse žaidynėse atstovaus 41 mūsų šalies sportininkas.
2021-07-23

Skirtinguose Europos kampeliuose – prizinės Lietuvos lengvaatlečių vietos

Antradienį Europoje vyko keletas prestižinių tarptautinių varžybų. 59-se „Zlata tretra“ varžybose Ostravoje (Čekija) Adrijus Glebauskas užėmė antrą vietą – 2.20 m (2.10/1 2.15/1 2.20/1 2.24/xxx). Nugalėjo baltarusis Maksimas Nedasekau (2.24).  Andrius Gudžius diską numetė 64.88 m (64.06-64.56-64.69-63.03-64.88-x) ir užėmė trečią vietą.
2020-09-09

Europos čempionate debiutavę lengvaatlečiai liko už finalų ribų

„Kaip pradėjo nuo „barankos“ jaunių grupėje, taip pradėjo ir tarp suaugusiųjų“, – šyptelėjo Europos čempionate debiutavusio Edžio Matusevičiaus tėvas Edmuntas. Praėjusią savaitę 20-ąjį gimtadienį paminėjęs ieties metikas degė noru prasibrauti į finalą, tačiau liko už geriausiųjų 12-uko. Amsterdamo širdyje – Muziejaus aikštėje – vykusiose ieties metimo atrankos varžybose lietuvis geriausiu trečiu bandymu įrankį numetė 77,86 m ir užėmė 21 vietą.