matthew satesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matthew satesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matthew satesas“.

Daną Rapšį nuo bronzos Vengrijoje skyrė dalys sekundės

Budapešte (Vengrija) šeštadienį baigėsi antrasis FINA pasaulio plaukimo taurės etapas. Paskutinę jo dieną finaluose vėl matėme du lietuvius – Daną Rapšį ir Andrių Šidlauską. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys užėmė 4-ą vietą (1:42.80 min.). Lietuvis tik 0.19 sek.
2021-10-09

Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas puikiai pradėjo atrankos varžybas Vengrijoje

Šeštadienį Budapešto „Duna“ arenoje (Vengrija) vykstančiame antrajame FINA pasaulio plaukimo taurės etape varžėsi keturi Lietuvos atstovai. Andrius Šidlauskas vyrų 200 m plaukimo krūtine kvalifikacijoje distanciją įveikė per 2 min. 8.10 sek. ir finišavo antras, nusileisdamas tik Arno Kammingai (2:04.10) iš Nyderlandų. Aleksas Savickas tą patį nuotolį įveikė per 2 min. 10.63 sek. ir savajame plaukime užėmė trečią vietą. Asmeninis 18-mečio rekordas yra šiek tiek geresnis – 2 min. 10,37 sek.