mathieu flamini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mathieu flamini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mathieu flamini“.

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

„Milan“ saugas M. Flamini: skaudu būti nušvilptiems savo pačių sirgalių

Žygį UEFA Čempionų lygos C grupėje „Milan“ pradėjo savo aikštėje sužaidęs lygiosiomis su „Anderlecht“ ekipa, po kurių buvo nušvilptas savo pačių sirgalių. Madų sostinės ekipos saugas Mathieu Flamini pripažino, kad toks gerbėjų elgesys toli gražu nekelia teigiamų emocijų. „Skaudu būti nušvilptiems. Šiandien mūsų komanda norėjo laimėti ir tam sukūrė tris puikias progas. Mūsų gynyba buvo solidi, todėl neleidome ir varžovams pelnyti įvarčio“, - po mačo sakė prancūzas.