matas miežys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matas miežys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matas miežys“.

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų vardus

Šiauliuose vykusiame finaliniame Lietuvos regbio-7 čempionato etape triumfavo ir nugalėtojo titulą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Jis iškovojo teisę kitais metais dalyvauti Europos klubų Čempionų taurės turnyre. Lietuvos čempionato finaliniame etape kovėsi penkios stipriausios šalies komandos.
2018-05-29

Lietuvos jaunimo regbio-7 rinktinė Europos čempionatą baigė įspūdinga pergale

Pirmą kartą Lietuvoje surengtame elitiniame Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 11-ąją vietą. Tai – geriausias lietuvių pasiekimas naujo formato Europos čempionate. Rungtynėse dėl 11–12 vietų lietuviai sekmadienį Panevėžyje po neįtikėtino trilerio 12:10 (7:5) nugalėjo Belgijos komandą.
2018-05-06

Lietuvos rinktinė nugalėjo rumunus ir atvertė naują šalies regbio istorijos puslapį

Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė Panevėžyje vykstančiame elitiniame Europos čempionate įspūdingai iškovojo pirmąją pergalę ir pasiekė istorinį laimėjimą – pirmą kartą pateko tarp 12 stipriausių Senojo žemyno ekipų. Ketvirtfinalyje dėl 9–16 vietų lietuviai po dramatiškos kovos ir pratęsimo 24:19 (5:12) nugalėjo giliomis regbio tradicijomis pasižyminčią Rumuniją. Lietuviai ne tik tęs kovą dėl 9–12 pozicijų, o ir išsaugojo vietą elitiniame divizione kitiems metams.
2018-05-06

Tarptautiniame moterų regbio-7 turnyre - VRA triumfas

Savaitgalį Vilniuje vykusiame tarptautiniame „RM Cargo Baltic“ moterų regbio-7 turnyre triumfavo Vilniaus regbio akademijos (VRA) pirmoji komanda. A grupėje pirmąją vietą užėmusi VRA-1 komanda pusfinalyje 26:0 nugalėjo Baltarusijos rinktinės pagrindu sudarytą „Busly“ ekipą, o finale 26:5 nepaliko vilčių Kaliningrado srities (Rusija) rinktinei. Viena turnyro favoričių laikyta Latvijos „Imanta“ ekipa liko už prizininkių pakylos. Mažajame finale ji 14:26 nusileido „Busly“ komandai.
2017-10-03

Nesulaikoma Lietuvos jaunių regbio rinktinė sutraiškė latvius ir keliauja į aukštesnį divizioną

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė įspūdingai triumfavo Europos čempionato „Conference 1“ divizione ir iškovojo kelialapį į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“ – divizioną. Lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos lietuviai šeštadienį 29:7 (5:7) nugalėjo antroje pozicijoje likusią Latvijos komandą. Vilčių tapti diviziono nugalėtojais turėję latviai energingai pradėjo rungtynes ir 18-ąją min. pirmieji šiame čempionate sugebėjo prispausti kamuolį lietuvių įskaitiniame plote.
2017-04-15

Lietuvos jaunių regbio rinktinė Prancūzijoje atsidūrė per žingsnį nuo pirmosios vietos

Fantastišką žaidimą pademonstravusi Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė iškovojo antrąją pergalę Prancūzijoje vykstančiame Europos čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre. Lietuvos rinktinė antrose rungtynėse 33:0 (12:0) sutriuškino pirmą nesėkmę patyrusią Danijos ekipą. Kaip ir pirmajame susitikime su Andora, mūsiškiai demonstravo gražų atakuojantį žaidimą ir šiame mače atliko penkis žeminimus. Taip pat lietuviai per dvejas rungtynes varžovams neleido pelnyti nė taško.
2017-04-12

Lietuvos jaunių regbio rinktinė į Prancūziją išskrido kovoti dėl pirmos vietos

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė penktadienį išskrido į Prancūziją, kur šeštadienį pradės kovą Europos čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre. Pirmąsias rungtynes šeštadienį lietuviai žais su Andoros komanda. Vėliau lauks akistatos su Danijos ir Latvijos regbininkais. Šio turnyro nugalėtojai iškovos teisę žaisti pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į aukštesnį divizioną. „Turėjome šešis pasirengimo etapus ir esame gerai pasirengę.