matas baltrukevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matas baltrukevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matas baltrukevičius“.

Prezidento rinkimų intriga: dėl ko gali būti ramus vienas kandidatas ir kas mes jam iššūkį

2024 metais lietuvių laukia tikras rinkimų maratonas, tačiau daugiausiai dėmesio tikriausiai sutrauks gegužę prie balsadėžių kviesiantys prezidento rinkimai. Ekspertai gana gerai vertina dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos šansus ir išskiria tris pagrindinius favoritus, kas galėtų kartu su juo patekti į antrąjį rinkimų turą. Visgi pergalės šampaną apžvalgininkai G. Nausėdai siūlo dar palaikyti šaldytuve, kadangi rinkimų istorija rodo, kad gali atsitikti ir didelių netikėtumų.

Politologas apie prezidento rinkimus: tik du kandidatai dalyvauja dėl pergalės

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė, kad sieks antrosios kadencijos. Ar rinkimų favoritas jau aiškus? O gal iššaus netikėtas „juodasis arkliukas“? Kokios intrigos mūsų laukia 2024 m. prezidento rinkimuose? Apie šią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologė Rima Urbonaitė ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

DIENOS PJŪVIS. Prezidento rinkimai 2024 m. – ar laukia intriguojanti kova?

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė, kad sieks antrosios kadencijos. Ar rinkimų favoritas jau aiškus? O gal iššaus netikėtas „juodasis arkliukas“? Kokios intrigos mūsų laukia 2024 m. prezidento rinkimuose? Apie šią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologė Rima Urbonaitė ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

Nauja Žemaitaičio partija – ekspertams užkliuvo viena detalė

Artėjančiuose Seimo rinkimuose politikas Remigijus Žemaitaitis pranešė įsteigęs naują partiją „Nemuno aušra“. Ar ši politinė jėga turi bent menkiausią galimybę mesti iššūkį senbuviams?  Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas ir Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

DIENOS PJŪVIS. Prezidento rinkimų dilema: ar nauji veidai kelia pavojų senbuviams?

Apie prezidentines ambicijas skelbia vis daugiau kandidatų. Laisviečiai traukia Dainiaus Žalimo, demokratai – Giedrimo Jeglinsko kortą. Tačiau ar nauji veidai politinėje padangėje turi bent menkiausią galimybę mesti iššūkį senbuviams? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas ir Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

DIENOS PJŪVIS. Konservatorių manevrai prezidento rinkimuose: ką reiškia Šimonytės korta?

Konservatorių demokratijos šventė pasibaigė net neprasidėjusi. Visiems likusiems pretendentams atsisakius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidate prezidento rinkimuose bus premjerė Ingrida Šimonytė. Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas ir Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Šimonytės pareiškimas šokiravo ekspertą: „Tai yra nonsensas, tai yra skandalinga“

Nors Ingridos Šimonytės kabinetą krečia viena didžiausių šios kadencijos krizių ir jo likimas yra pakibęs ant plauko, Vyriausybė privalo atsiskaityti už nuveiktus darbus ir pristatyti savo tikslus. Ekspertai dėl Vyriausybės ataskaitos vieningos nuomonės neprieina – vieniems trūksta aiškumo ir šokiruoja premjerės pareiškimai, kiti džiaugiasi pateiktais išsamiais duomenimis, bet pasigenda dėmesio kai kurioms svarbiausioms sritims.
Į viršų