masonas rocca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „masonas rocca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „masonas rocca“.

Kantu klubo lietuviai pranoko tautiečius „Armani Jeans“

„Lietuviškų“ klubų dvikovoje Italijoje pergalę pasiekė Kantu NGC ekipa, rezultatu 90:84 (24:21, 19:25, 17:18, 24:26) nugalėjusi Milano „Armani Jeans“ krepšininkus. Nugalėtojams Tautvydas Lydeka pelnė 2 taškus, o Arminas Urbutis nepasižymėjo. Rezultatyviausiai NGC gretose rungtyniavo 23 taškus surinkęs Nicolas Mazzarino. Manucharas Markoišvilis pridėjo 16, Benjaminas Ortneris - 14, Maartenas Leunas - 12, Othyusas Jeffersas - 11 taškų.
2009-09-27

Puikiai žaidęs K.Lavrinovičius padėjo „Montepaschi“ nugalėti

Penkioliktąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turintis pirmenybių lyderis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris namuose 78:65 (18:14, 16:13, 25:15, 19:23) įveikė Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ klubą. 25 minutes aikštelėje praleidęs Kšištofas Lavrinovičius sužaidė beveik idealiai.
2009-01-18

M. Rocca „pagerino“ Italijos čempionato antirekordą

Napolio “Eldo Basket” vidurio puolėjas Masonas Rocca rungtynėse prieš Bolonijos “VidiVici”, kurias Napolio ekipa laimėjo 89:81, “pagerino” Italijos čempionato antirekordą. Kaip praneša oficialus turnyro interneto puslapis, nuo baudų metimo linijos vienuolika kartų metęs žaidėjas nepataikė nė karto. Ankstesnis “pasiekimas” priklausė Stefano Ruskoni, kuris 1994/1995 metų sezono rungtynėse tarp “Benneton” ir “Phizer” iš devynių bandymų nepataikė nė karto.
2007-12-25

Italijos krepšinio lygoje Sienos klubui Rimantas Kaukėnas pelnė 18 taškų

Aštuonioliktą pergalę Italijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Lega Basket Serie A) XXI turo mače iškovojo vienvaldis aštuoniolikos ekipų turnyro lyderis Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" klubas, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 90:88 (23:19, 19:15, 22:19, 14:25, 12:10) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Neapolio "Eldo" (12 pergalių ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.Lietuvis nugalėtojams pelnė 18 taškų, atkovojo vieną kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.