masonas plumlee

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „masonas plumlee“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „masonas plumlee“.

Plumlee nusprendė likti Los Andžele

Šiemet Los Andželo „Clippers“ komandą papildęs vidurio puolėjas Masonas Plumlee nusprendė likti jos gretose. Pranešama, kad aukštaūgis su klubu pasirašė naują vienerių metų kontraktą, kurio vertė sieks 5 mln. JAV dolerių. 33 metų 213 cm ūgio amerikietis į Los Andželą atvyko šių metų vasario mėnesį, kai po mainų persikėlė iš Šarlotės „Hornets“ ekipos. Šį sezoną aukštaūgis žaisdamas vidutiniškai 26 minutes pelndydavo 10,8 taško, 8,9 atkovoto kamuolio ir 3,1 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-07-04

NBA – užtikrintos „Hawks“, „Nuggets“ ir „Kings“ pergalės

NBA akistatose, kuriose nebuvo lietuvių, įtikinamas pergales iškovojo Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ ir Sakramento „Kings“. Atlantos krepšininkai namie 103:76 ant menčių paguldė Šarlotės „Hornets“. Svečiai 5-ąją minutę pirmavo 12:10, bet vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė ir skirtumą vis didino „Hawks“. Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:40. Jie atliko 30 rezultatyvių perdavimų, varžovai – 16. Tikslą pasiekė 41 „Hawks“ metimas iš 79 (52 procentai) ir 29 „Hornets“ bandymai iš...
2017-04-12

Donatas Motiejūnas rezultatyvias rungtynes praleido ant suolo

Donatas Motiejūnas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ savo aikštėje 131:134 nusileido Denverio „Nuggets“. Rungtynės Naujajame Orleane klostėsi atkakliai ir permainingai. Abi komandos žaidė rezultatyviai ir dar trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė po šimtą taškų.
2017-04-05

NBA – dar viena Domanto Sabonio komandos pergalė

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA lygoje pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Oklahoma Sičio „Thunder“. Ji namie 110:94 nugalėjo Sakramento „Kings“. Rungtynes šeimininkai pradėjo nesvetingai – 6:0 (3 minutė). „Kings“ komanda trumpam buvo perėmusi iniciatyvą, bet „Thunder“ greitai susigrąžino turėtas pozicijas. Po D. Sabonio baudos metimo Oklahoma Sičio krepšininkai pirmąkart įgijo dviženklę persvarą – 20:10 (10 min.). Šeimininkai pirmavo visą likusį rungtynių laiką.
2017-03-19

Paaiškėjo NBA lygos "Visų žvaigždžių" savaitgalio Brukline tradicinių konkursų laureatai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų žvaigždžių" savaitgalio renginiuose Brukline šeštadienį paaiškėjo tradicinių konkursų laureatai. Dėjimo į krepšį konkurso naujuoju nugalėtoju tapo Minesotos "Timberwolves" komandos 19-metis 196 cm ūgio gynėjas Zachas LaVine'as.