Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martynas lukoševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martynas lukoševičius“.

Prancūziškų meilės baladžių vakaras įtrauks į romantiškų jausmų sūkurį

Svaiginanti Prancūzijos dvasia, pavasario kvapas ir visur tvyrantis meilės jausmas. Šias nuotaikas jau kovo pabaigoje Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje pasiryžę paskleisti prancūziškų meilės baladžių vakaro „Je t'aime“ atlikėjai. Kovo 29 – balandžio 1 dienomis žaismingas trio – autorinių baladžių atlikėjas Vygantas, Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti Evelina Sašenko bei prancūzų dainininkas ir komikas Laurent Secco – įkaitins muzikos mėgėjų širdis.
2011-03-08

Dziudo imtynininkai iškovojo du medalius

Ukrainos sostinėje Kijeve vykusiose Europos jaunių dziudo taurės varžybose Lietuvos atstovai iškovojo du medalius. Martynas Lukoševičius iškovojo aukso medalį, o Mykolas Lukoševičius pelnė bronzą. Martynas (svorio kategorija iki 73 kg) nugalėjo visus penkis varžovus, o Mykolas (iki 60 kg) laimėjo penkias kovas iš šešių. Mantas Adomavičius (iki 66 kg) ir Justina Zitikaitė (iki 57 kg) užėmė penktąsias vietas.
2010-01-11

R. Gedutytė – Europos dziudo čempionė

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje Lietuvos atstovė Renalda Gedutytė iškovojo pirmąją vietą. Tai - pirmasis aukso medalis per visą Lietuvos moterų dziudo istoriją. 16-metė R. Gedutytė svorio kategorijos iki 63 kg finale šeštadienį nugalėjo savo bendraamžę Azerbaidžano atstovę Chanim Huseinovą. Pakeliui į finalą lietuvė įveikė Izraelio, Prancūzijos ir Olandijos atstoves. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 24 sportininkės.