martinsas bolzanas adailtonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinsas bolzanas adailtonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinsas bolzanas adailtonas“.

„Serie A“ čempionate – pirmasis Tomo Danilevičiaus įvartis

Savaitgalį vykusiose Italijos „Serie A“ 8-ojo turo rungtynėse sėkmingai pasirodė abu Lietuvos rinktinės žaidėjai – Tomas Danilevičius pelnė įvartį, o Marius Stankevičius padėjo savo klubui iškovoti lygiąsias. „Livorno“ ekipoje rungtyniaujantis Tomas Danilevičius, aikštėje pasirodęs nuo antrojo kėlinio pradžios, 54 minutę pelnė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį, tačiau „Palermo“ futbolininkai į tai iškart sureagavo ir 56 min. rezultatą išlygino, o mačo artėjant į pabaigą 81 min.
2009-10-19

Lietuvio ekipa patyrė nesėkmę Italijos antrajame futbolo divizione

Po penkių pergalių iš eilės pirmuosius taškus bei absoliutaus antrojo Italijos futbolo diviziono (Serie B) lyderio poziciją prarado Mariaus Stankevičiaus "Brescia" (16 tšk.) klubas.Antradienį šeštojo turo mačą išvykoje "Brescia" su šeštojoje pozicijoje 22 komandų turnyre esančia Tomo Danilevičiaus "Bologna" (11 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 2:2 (1:0).M. Stankevičius nežaidė dėl traumos, o T. Danilevičius aikštės šeimininkų gretose buvo tarp atsarginių žaidėjų.