martinas krizas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas krizas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas krizas“.

Pirmasis gruzinų pralaimėjimas – lietuvių skriaudikus nubaudė vokiečiai

Europos krepšinio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė ketvirtadienį lietuvius įveikę gruzinai. Jie šeštadienį 57:67 (19:19, 17:22, 16:14, 5:12) nusileido vokiečiams. Gruzinai rungtynes pradėjo 11:6, bet netrukus atsiliko 13:17. Vokiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 41:36. Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms, Vokietijos rinktinė pabėgo 67:54. Gruzija: Zaza Pachulia 14 (6/9 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), Tornike Shengelia 12 (6/12 dvitaškių, 6 atk. kam.
2017-09-02

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.