martinas gernatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas gernatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas gernatas“.

Pasaulio ledo ritulio čempionate – čekų ir amerikiečių pergalės

Vokietijoje ir Prancūzijoje vykstančio 2017 m. pasaulio ledo ritulio čempionato B grupėje pergalę iškovojo Čekijos rinktinė, rezultatu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) įveikusi šeimininkus Prancūzijos ledo ritulininkus. Čekų gretose pasižymėjo Davidas Pastrnakas (8:32 min.), Michalas Repikas (26:52 ir 48:03), Janas Rutta (37:01), Tomašas Zohorna (58:56). Prancūzams įvarčius pelnė Stephane‘as Da Costa (20:53) ir Antoine‘as Rousselis (50:38). Čekija su 13 taškų pakilo į antrą B grupės poziciją.
2017-05-14

Prancūzai ir danai pergales šventė po baudinių

Antradienį vykusiose vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergales po baudinių serijų iškovojo Prancūzijos ir Danijos rinktinės. Prancūzai 4:3 nugalėjo šveicarus, danai – tokiu pat rezultatu slovakus. Prancūzai po pirmajame kėlinyje pelnyto įvarčio pirmavo. Tiksliu metimu baigėsi kontrataka 3-ąją minutę. Pasižymėjo Yohannas Auvitu. Šveicarai antrajame trečdalyje atsakė dviem įvarčiais. 22-ąją minutę rezultatą išlygino Vincentas Praplanas.