martina corazza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martina corazza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martina corazza“.

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo dvidešimta

Olandijoje vykusiose klasikinėse „Drentse 8 van Dwingeloo“ dviratininkių lenktynėse 20-ąją vietą užėmė „S.C. Michela Fanini Record Rox“ komandos narė Daiva Tušlaitė. Lietuvos dviratininkė 124,5 km distancijos finiše 7 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Inai Tuetenberg. Dar po dviejų sekundžių finišavusi D. Tušlaitės ekipos draugė Rasa Leleivytė buvo 26-a: 1. Ina Teutenberg (Vokietija) 3 val. 15 min. 00 sek.
2008-04-11

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Italijoje buvo septinta

Devintą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse "Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.Lietuvos dviratininkė 124 km distancijos finiše 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Nicolei Cooke:1. Nicole Cooke (D. Britanija) 3:24:13 2. Giorgia Bronzini (Italija) atsiliko 42 sek.