marquezas haynesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marquezas haynesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marquezas haynesas“.

Italijoje – dar vienos puikios Gedimino Oreliko rungtynės

Gediminas Orelikas sužaidė dar vienas solidžias Italijos lygos rungtynes ir padėjo komandai laimėti. Venecijos „Umana Reyer“ savo aikštėje po pratęsimo 82:80 (21:10, 15:17, 19:24, 14:18, 13:11) palaužė Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus. Šeimininkai mačą pradėjo spurtu 11:0. „Banco di Sardegna“ Venecijos krepšininkus vijosi iki priešpaskutinės pagrindinio laiko minutės. Tada baudos metimu rezultatą išlygino Shawnas Jonesas.
2017-12-26

Gediminas Orelikas – naudingiausias trijų pratęsimų dramoje

Antradienį FIBA Čempionų lygoje trijų pratęsimų dramą išgyveno Venecijos „Reyer“ ir Bandirmos „Banvit“ krepšininkai. Italijoje vykusias rungtynes laimėjo Gedimino Oreliko vedami šeimininkai – 108:101 (19:16, 25:12, 20:22, 16:30, 11:11, 4:4, 13:6). „Reyer“ mačą pradėjo 6:0, 8:1, po dviejų ketvirčių pirmavo 44:28, o po trijų – 64:50. Venecijos krepšininkai sužaidė labai prastą ketvirtąjį kėlinį ir, likus penkioms sekundėms, „Banvit“ pirmavo 80:77. Pirmąjį pratęsimą tritaškiu po G. Oreliko perdavim...
2017-10-11

Italijos vyrų krepšinio lygoje žaidę trys lietuviai pelnė 31 tašką

Ketvirtą nesėkmę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XIII turo rungtynėse patyrė, tačiau šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją išsaugojo šalies vicečempionas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Rimantu Kaukėnu, antradienį svečiuose 70:94 (18:26, 17:21, 21:33, 14:14) pralaimėjęs šeštojoje pozicijoje esantiems Sasario „Banca di Sardegna“ (8 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkams.