marius vadeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius vadeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius vadeikis“.

Puikūs individualūs pasirodymai pakylėjo Lietuvos lengvosios atletikos rinktinę į ketvirtą vietą

Trečiadienį Chožuve (Lenkija) vyko antroji Europos lengvosios atletikos komandinio čempionato diena, kuri buvo itin sėkminga Lietuvos atstovams. Šalies lengvaatlečiai iškovojo dvi antras vietas, vieną trečią ir tris ketvirtas, o tai komandai atnešė net 83 taškus. Sėkmingam komandos pasirodymui toną uždavė Marius Vadeikis, kuris šuolio į tolį rungtyje nušoko 7.80 m (antra vieta) ir pakartojo dar prieš 12 metų užfiksuotą asmeninį rekordą. „Kažkas nerealaus.
2023-06-22

Vienai ryškiausių LMKL krepšininkių – laikina karjeros pertrauka

Praėjusį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną sidabru pasidabinusi Gabrielė Gutkauskaitė-Šulskė profesionalės karjeroje priėmė neeilinį sprendimą. Lietuvos moterų rinktinei trijuose Europos čempionatuose atstovavusi 27-erių šiaulietė šią vasarą nusprendė kuriam laikui pasitraukti iš krepšinio ir sustabdyti karjerą. „Šį sezoną nusprendžiau praleisti dėl asmeninių priežasčių. Prie sprendimo prisidėjo ir traumos, kurios persekiojo paskutiniu metu.
2017-11-08

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.