marius skinderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius skinderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius skinderis“.

Ant sirgalių rankų nešiotas ir aluje išmaudytas Valdas Dambrauskas: „Niekada to nepamiršiu”

Po devynerių metų pertraukos Splito „Hajduk“ klubas vėl į viršų galėjo kelti trofėjų. Tai komanda padarė vakar, kuomet Kroatijos taurės finale 3:1 įveikė „Rijeka“ klubą. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ dominavo savoje aikštėje, nepaisant to, kad pirmi praleido įvartį. Tiesa, „Hajduk“ klubui padėjo ir tai, kad „Rijeka“ pirmojo kėlinio pabaigoje gavo raudoną kortelę ir liko mažumoje. Tikrai nuostabu, kad „Hajduk“ vėl prie trofėjaus pastatė gausus lietuvių būrys.
2022-05-27

Valdo Dambrausko vadovaujama „Ludogorec“ – Bulgarijos čempionė

Bulgarijos aukščiausioje lygoje antradienį dar vienas rungtynes teko sužaisti Valdo Dambrausko, kurio trenerių štabe yra lietuvis Marius Skinderis, treniruojamam Razgrado „Ludogorec“ klubui. „Ludogorec“ namuose priėmė „Beroe“ klubą, kurį po ne itin lengvos kovos nugalėjo rezultatu 3:1. Tačiau šios rungtynės „Ludogorec“ buvo labai svarbios.
2021-05-04

Valdo Dambrausko rankose – pirmasis trofėjus

Kojas Latvijoje apšylantis Valdas Dambrauskas sezonui neprasidėjus iškovojo pirmąjį trofėjų. Lietuvio treniruojami RFS futbolininkai laimėjo šalies lygos taurę. Tam sekmadienį prireikė 11 metrų baudinių serijos. Pagrindinis finalo rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 2:2. Jūrmalos „Spartaks“ pirmavo 2:0. 10-ąją minutę įmušė Rolandas Vagancukas, 31-ąją – Aleksejus Visnakovas. Rygos futbolininkai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje.
2018-03-25

„Panevėžyje“ – du gerai žinomi gynėjai

„Panevėžys“ pasirašė sutartis su dar dviem žaidėjais. Į komandos gretas įsiliejo vidurio gynėjas Vytas Gašpuitis bei į gimtąjį miestą sugrįžęs Jonas Skinderis. Šiaulietis V. Gašpuitis pastaruosius du sezonus rungtyniavo A lygoje, kur gynė Klaipėdos „Atlanto“ komandos garbę. Gynėjas uostamiesčio ekipoje sužaidė 46 rungtynes bei pelnė įvartį. Šiaulių futbolo akademijos auklėtinis, kurio ūgis 197 cm, žaidė Lietuvos U-21 rinktinėje, buvo tarp kandidatų, kviečiamų į nacionalinę šalies rinktinę.
2018-03-13

Ar Razgradas užbaigs žaliai baltą Valdo Dambrausko kelią?

Bulgarija. Razgradas. Vėlus trečiadienio vakaras. Nuaidėjo finalinis UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynių švilpukas. „Ludogorec“ futbolininkai džiaugiasi. Mantas Kuklys verkia. Valdas Dambrauskas tupi aikštės viduryje ir liūdesio kupinomis akimis žvelgia į tolį. Realu, kad tai – paskutinis jo žygis Europoje su Vilniaus „Žalgiriu“. Tarp geriausiųjų – netikėtai 2014-ųjų pabaigoje Lietuvos čempionai priėmė netikėtą sprendimą. Klubas tarė „sudie“ Marekui Zubui.
2017-07-23

„Panevėžio“ vairą perims Albertas Klimavičius

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos vidutinioko „Panevėžio“ vairą turėtų perimti Albertas Klimavičius. tv3.lt žiniomis, jis vyriausiuoju komandos treneriu bus paskirtas šią savaitę. „Panevėžys“ be vyriausiojo trenerio žaidžia beveik du mėnesius. Balandžio pabaigoje iš pareigų atleistas Virginijus Liubšys. Komandai laikinai vadovauja 34-erių ekipos saugas Mantas Savėnas. Tačiau jis visam laikui „Panevėžio“ vairo perimti negali, nes neturi reikiamos UEFA A licencijos.
2017-06-21

Sutriuškinta ir „Sūduva“

Marijampolės „Sūduva“ per Baltijos futbolo lygos B grupės rungtynes Rygoje 0:3 (0:2) nusileido vietos „Skonto“ ekipai. Iki pertraukos šeimininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 10 minutę pasižymėjo Olegas Laizanis, o 45-ąją kamuolį į suvalkiečių vartus pasiuntė Vladimiras Dvališvilis. „Sūduvos“ triuškinimą 80 minutę baigė Aleksejus Višniakovas. Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties, nes 84 minutę iš aikštės buvo pašalintas Bobis Božinovskis.
2008-03-19

B. Zelkevičius treniruos Liepojos komandą

Lietuvos futbolo specialistas Benjaminas Zelkevičius tapo Liepojos "Metalurgs" komandos vyriausiuoju treneriu. 59 metų lietuvis su Latvijos vicečempionų klubu pasirašė penkerių metų sutartį. Buvęs Lietuvos rinktinės treneris B. Zelkevičius pastaruosius dvejus metus ėjo Kaliningrado "Baltika" ekipos vyriausiojo trenerio pareigas. "Metalurgs" komandoje praėjusį sezoną žaidė gynėjas Edvinas Lukoševičius ir saugas Marius Skinderis.
2004-01-28

UEFA taurės futbolo turnyre

Ketvirtadienį (08.14) sužaistos likusios UEFA taurės futbolo turnyro atrankos etapo pirmosios rungtynės. Panevėžio "Ekranas" susitikimą savo aikštėje su Vengrijos "Debrecen" futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0), o Klaipėdos "Atlanto" vienuolikė svečiuose 0:2 (0:1) nusileido Grodzisko "Groclin" (Lenkija) klubui. Permainingai rungtyniavo klubai, kuriuose žaidžia futbolininkai iš Lietuvos.