marius šablinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius šablinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius šablinskas“.

FBK „Kaunas“ - vienvaldis Lietuvos A lygos lyderis

Antrąją pergalę Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse iškovojo ir vienvaldžiu aštuonių komandų turnyro lyderiu lieka šalies čempionas Kauno FBK „Kaunas“, sekmadienį namuose 3:0 (1:0) nugalėjęs sidabro medalius praėjusiame sezone iškovojusią Marijampolės „Sūduvos“ (6 vieta - 1 tšk.) vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mindaugas Grigalevičius (85 ir 90 min.), vieną Rafaelis Ledesma (18 min.
2008-04-06

„Kauno“ futbolininkai - vienvaldžiai lyderiai

Po šiandien įvykusio Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių antrojo turo vienvaldžiu lyderiu tapo „Kaunas". Čempionų titulą ginantys kauniečiai, 3:0 sutriuškinę šalies vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“, iškovojo 6 taškus. Autsaideriai „Šilutės“ ir „Šiaulių“ futbolininkai taškų dar neturi.