marius pulkauninkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius pulkauninkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius pulkauninkas“.

Kirgizijoje dingo 4 alpinistai, vienas iš jų – lietuvis

Kirgizijoje ieškoma keturių dingusių alpinistų, vienas iš jų – lietuvis, šeštadienį patvirtino Lietuvos alpinizmo asociacija. „Taip, vienas iš dingusių alpinistų yra Lietuvos pilietis“, – BNS sakė asociacijos prezidiumo narys Marius Pulkauninkas. Apie keturių dingusių alpinistų paiešką penktadienį pranešė Rusijos naujienų agentūra „Interfax“, remdamasi Kirgizijos nepaprastųjų situacijų ministerija. Trys rusai ir lietuvis dingo kopdami į Pergalės viršukalnę.

Į antrą aukščiausią viršūnę pasaulyje įkopęs Saulius Damulevičius: „Ne veltui 100 žmonių ten jau padėjo galvas“

Dar vienas neįtikėtinas pasiekimas Lietuvos alpinizmo istorijoje. Alpinistas Saulius Damulevičius tapo pirmuoju lietuviu, įkopusiu į antrą aukščiausią viršūnę pasaulyje – K2.  Damulevičiaus žygį į vieną techniškai sudėtingiausių viršukalnių alpinistai vadina istoriniu įvykiu, kuris paliks pėdsaką ir pasaulio metraščiuose.
Aktualijos 2022-08-23

Kęstutis Mažeika. Yra tikimybė, kad urėdijai buvo daromas spaudimas

Kaip ketinimus iškirsti tūkstantį medžių Kalnų parke vertina aplinkos ministras? Ir kas darosi jo vadovaujamoje ministerijoje, jei iš įstaigos sprunka darbuotojai – štai praėjusią savaitę prašymą išeiti pateikė generalinis urėdas, o penktadienį – viceministrė? TV3 Žinios „Dienos komentare“ klausia aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos. Aiškėja, kad pagal Kultūros ministerijos ir Pilių direkcijos parengtą planą Vilniaus Kalnų parke ketinama iškirsti tūkstantį medžių.

Reakciją į miškų kirtimą gali lemti ir nesupratimas

Viešas pasipiktinimas dėl Labanoro regioniniame parke kertamų miškų gali būti paaiškinamas ir situacijos nežinojimu, teigia Valstybinių miškų urėdijos (VMU) vadovas Marius Pulkauninkas. Šios valstybės įmonės požiūrį į Vyriausybės sprendimą didinti visuomeninių miškų kirtimo normą jis įvardijo kaip neutralią. „Mūsų pozicija šiuo klausimu yra visiškai neutrali. Mes, kai buvo priimamas šis sprendimas, nedalyvavome.

Valstybinių miškų urėdija perdavė 115 turto objektų

Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija pagal š. m. vasario 7 d. priimtą Vyriausybės nutarimą Lietuvos turto bankui perdavė 115 turto objektų, įvairios paskirties pastatų ir statinių, tarp kurių – 13 gyvenamųjų namų, 11 butų bei Palangoje esantys poilsio namai. „Vykdydami Valstybinių miškų ūkio reorganizaciją atradome nemažai nekilnojamojo turto, kuris nenaudojamas pagal mūsų tiesiogines funkcijas.
2018-07-16

Dingusi mediena miškų urėdijoje įplieskė skandalą Alytuje

Dėl Valstybinių miškų urėdijos (VMU) Alytaus regioniniame padalinyje nustatytų neatitikimų tarp nukirstos ir faktiškai apskaitytos medienos kreiptasi į teisėsaugą. VMU vadovas Marius Pulkauninkas sako, kad kol kas įmonei ir valstybei padaryta tiksli žala nėra aiški.

Pasipylė pasiteisinimai, kodėl naujasis urėdijų vadovas uždirba virš 5 tūkstančių eurų

Seimo narių dėmesį patraukė du kartus netikėtai padidėjusi generalinio urėdo alga. Tuo tarpu kol administracija mėgaujasi padidėjusiomis algomis, girininkai maitinami pažadais. O didesnės vadovų algos pateisinamos tuo, kad pertvarkos metu pasikeitė įmonės struktūra.
2018-05-09

Paaiškėjo, kas vadovaus Valstybinių miškų urėdijai

  Valstybinių miškų urėdijai vadovaus naftos produktų krovos bendrovės ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorės „Klaipėdos nafta“ finansų direktorius Marius Pulkauninkas.   Aplinkos ministro atstovas Mindaugas Bajarūnas BNS informavo, kad M. Pulkauninkas laimėjo ministerijos skelbtą atranką. Pats M. Pulkauninkas BNS teigė kol kas nenorintis atskleisti jo laukiančių iššūkių ir pirmųjų darbų, kol nėra oficialiai paskirtas į naujas pareigas.
Aktualijos 2018-02-19

Lietuvos įmonės viliasi vėl uždirbti iš baltarusiškų naftos krovinių

Minskui ir Maskvai balandį susitarus atstatyti buvusias naftos tiekimo apimtis Baltarusijai, naftos produktus pervežančios ir uoste kraunančios Lietuvos įmonės, iki tol jutusios krovinių stygių, dabar tikisi jų augimo. „Lietuvos geležinkelių“ ir „Klaipėdos nafta“ vadovai sako, kad didesnio augimo tikimasi nuo gegužės. „Pagal „Lietuvos geležinkelių“ duomenis, rusiškos naftos teikimas Baltarusijai prasidėjo nuo balandžio vidurio. Tarp Rusijos ir Baltarusijos pasiektas susitarimas dėl 24 mln.
2017-05-03
Į viršų