marius narkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius narkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius narkevičius“.

Pasaulio bokso čempionate JAV - septyni lietuviai

Po savaitės Čikagoje (JAV) prasidės pasaulio vyrų bokso čempionatas, kuriame dalyvaus ir septyni Lietuvos atstovai - kauniečiai Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 57 kg), Egidijus Kavaliauskas (64 kg), Donatas Bondorovas (75 kg), ir Daugirdas Šemiotas (81 kg) bei vilniečiai Romanas Skerlo (69 kg), Vitalijus Subačius (91 kg) ir Jaroslavas Jakšto (+91 kg).Su komanda vyksta ir vyriausiasis rinktinės treneris Stanislavas Mižigurskis, treneriai Vladimiras Bajevas ir Vidas Bružas, Lietuvos boks...
2007-10-16

Lietuvos boksininkams Varšuvoje nesiseka

24-ą kartą Lenkijos sostinėje vykstančiame tarptautiniame Felikso Stammo atminimo bokso turnyre ketvirtfinalyje pralaimėjimus patyrė bei iš tolesnės kovos pasitraukė likę trys Lietuvos atstovai.
2007-03-23

Du lietuviai iškopė į tarptautinio bokso turnyro Varšuvoje ketvirtfinalį

Daugiau nei 100 boksininkų iš 15 šalių dalyvauja 24-ą kartą Lenkijos sostinėje rengiamame tarptautiniame Felikso Stammo atminimo bokso turnyre. Trečiadienį pergales aštuntfinalyje iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko du Lietuvos atstovai, o dar dviem lietuviams teko pasitraukti iš tolesnės kovos. Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 60 kg) vienbalsiu visų teisėjų sprendimu (5:0) nugalėjo turką Četiną Ozdemirą, o Daugirdas Šemiotas (81 kg) nesunkiai (20:4) įveikė slovaką Janą Ondą.
2007-03-22

R. Jasevičius – pateko į Europos bokso čempionato ketvirtfinalį

Kroatijoje vykstančiame 35-ajame Europos bokso čempionate vietą ketvirtfinalyje užsitikrino ir Rolandas Jasecvičius (svorio kategorija iki 69 kg). Vakarinėse pirmadienio varžybose R.Jasevičius vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė graiką Theodorosą Kotakosą ir tapo trečiuoju Lietuvos boksininku patekusiu į ketvirtfinalį, kur susitiks su praėjusių metų Europos čempionato finalininku ukrainiečiu Oleksandru Bokalo. O.Bokalo pirmadienį aštuntfinalyje įveikė turką Bulentą Ulusoyų.
2004-02-24

Jaroslavas Jakšto - Europos bokso čempionato ketvirtfinalyje

Kroatijoje vykstančiame 35-ajame Europos bokso čempionate vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija virš 91 kg). Rytinėse pirmadienio varžybose J.Jakšto 43:20 nugalėjo Taufigą Bsisą iš Izraelio ir ketvirtfinalyje susitiks su Esmiru Kukičiumi iš Bosnijos ir Hercegovinos, kuris aštuntfinalyje jau pirmajame raunde nugalėjo graiką Akį Stavrudį. J.Jakšto - antrasis Lietuvos boksininkas, patekęs į ketvirtfinalį.
2004-02-23

Europos bokso čempionato ketvirtfinalyje – antrasis Lietuvos boksininkas

Kroatijoje vykstančiame 35-ajame Europos bokso čempionate vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija virš 91 kg). Jis ketvirtfinalyje susitiks su Esmiru Kukičiumi iš Bosnijos ir Hercegovinos. J.Jakšto - antrasis Lietuvos boksininkas, patekęs į ketvirtfinalį.
2004-02-23

Marius Narkevičius - Europos bokso čempionato ketvirtfinalyje

Kroatijoje vykstančiame 35-ajame Europos bokso čempionate sekmadienį vakarinėse varžybose antrąją pergalę iškovojo Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 57 kg).M.Narkevičius aštuntfinalyje 28:21 įveikė armėną Harutianą Tovmasianą ir pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su prancūzu Kedhafiu Djelkhiru (Kedafiu Dželkiru). Pirmadienį dėl vietų ketvirtfinalyje kovos dar trys Lietuvos boksininkai: rytinėse varžybose Darius Jasevičius (iki 64 kg) aštuntfinalyje susitiks su rumunu Ionutu Gheorghe ...
2004-02-23

V. Subačius pergalingai pradėjo Europos bokso čempionatą

Pergalingai Kroatijoje vykstantį 35-ąjį Europos bokso čempionatą pradėjo ir Vitalijus Subačius (svorio kategorija iki 91 kg). Vakarinėse šeštadienio kvalifikacinėse kovose V.Subačius jau trečiajame aiškia persvara nugalėjo moldavą Michailą Muteanu ir tapo šeštuoju Lietuvos boksininku laimėjusiu pirmąją kovą.
2004-02-22

Į Europos čempionatą kovoti dėl olimpinių kelialapių išvyko penki Lietuvos boksininkai

Ketvirtadienį Pulos mieste Kroatijoje prasideda Europos bokso čempionatas, kuriame ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Olimpines žaidynes Atėnuose (Graikija) tarp 322 atletų iš 41 Senojo žemyno valstybės kovos ir 9 Lietuvos boksininkai.
2004-02-18

Donatas Jasevičius - tarptautinio bokso turnyro Estijoje nugalėtojas

Kaunietis Donatas Jasevičius Estijoje tapo VIII tarptautinio "Karlo Lemano" bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 75 kilogramų. Ketvirtfinalyje kaunietis 11:3 nugalėjo italą Andreą Di Luitą, pusfinalyje 13:3 - švedą Steveną Musisį ir finale 9:5 įveikė estą Aleksandrą Rubiuką. Be jo, turnyre Taline dalyvavo dar penki Kauno boksininkai, o Daugirdas Šemiota (81 kg) užėmė antrąją vietą bei Danas Pečiukonis (60 kg) buvo trečias.