marius griškonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius griškonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius griškonis“.

Sekmadienio lietuvių olimpiečių tvarkaraštis: pasirodys ir senbuviai, ir pirmąkart olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys sportininkai

Penktadienį prasidėjusios Tokijo vasaros olimpinės žaidynės ir toliau žiūrovus prie ekranų kviečia stebėti ne tik labiausiai intriguojančias kovas įvairiose sporto rūšyse, bet ir pirmuosius lietuvių startus. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį per TV3, TV6 ir naujienų portalą tv3.lt ir vėl išvysime besitęsiančias plaukikų bei irkluotojų kovas, o taip pat startuos ir tie sportininkai, kurie olimpinėse žaidynėse dalyvauja pirmąkart.
2021-07-24

Irkluotojas M. Griškonis pasaulio čempionate – aštuntas

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Naujojoje Zelandijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių varžybų B finale šeštadienį užėmė antrąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko aštuntas. 24-erių metų lietuvis B finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 4,03 sek. ir nusileido švedui Lasiui Karonenui (Lassi Karonen, 7 min. 1,94 sek.). M. Griškonis pernai pasaulio čempionate buvo septintas.