mario rui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mario rui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mario rui“.

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.