Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mario paveličius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mario paveličius“.

Europos turnyruose be keitimų rungtyniavęs Paveličius pasilieka „Žalgiryje“

„Žalgirio“ gretose lieka ir dar vienas praėjusį sezoną komandai atstovavęs žaidėjas – klubas pasiekė susitarimą dėl sutarties pratęsimo su Mario Paveličiumi. 29 metų M. Paveličius į Vilnių atvyko 2021 metų vasarą. Praėjusių metų pabaigoje baigėsi gynėjo sutartis su „Žalgiriu“, kurią abi pusės neseniai sutarė pratęsti. Futbolininkas prie komandos prisijungs artimiausiu metu treniruočių stovykloje Turkijoje.
2023-01-28

Čeburinas neskuba daryti išvadų dėl pozicijos lentelėje: „Po pertraukos pradėti iš naujo ne visada lengva“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir gynėjas Mario Paveličius po dar vienos pergalės čempionate buvo patenkinti žaidimu puolime bei gynyboje ir pažymėjo, jog dar anksti daryti išvadas dėl pozicijų lentelėje. Atidėtose „Optibet A lygos“ rungtynėse, kurios buvo pirmos po rinktinių pertraukos, „Žalgiris“ nugalėjo „Sūduvą“ rezultatu 1:0 po vienintelio varžovų įsimušto įvarčio pirmo kėlinio viduryje. „Nelengvos rungtynės. Daug sukūrėme, buvo progų, virpstas.
2022-09-28

Pirmąjį barjerą Europoje pasitinkančio „Žalgirio“ treneris Čeburinas: „Labai svarbu parodyti tai, ką sugebame“

Ilgai laukta diena „Žalgirio“ komandai ir aistruoliams atėjo – antradienio vakare komanda pradeda naują tarptautinį sezoną. Pirmasis testas – Kosove prieš šios šalies čempioną „Ballkani“. Pirmadienį ryte atvykę į Kosovo sostinę Prištiną, kur vyks rungtynės, vakare žalgiriečiai surengė treniruotę nacionaliniame „Fadil Vokrri“ vardo stadione.
2022-07-05

Vilniaus „Žalgiris“ stiprinasi gynėju iš Austrijos

Vilniaus „Žalgirio“ gretas prieš būsimas kovas Europos lygoje papildys naujokas – gynėjas iš Austrijos Mario Paveličius. Futbolininkas prie Lietuvos čempionų prisijungs artimiausiu metu, atlikęs medicinę apžiūrą, prieš rungtynes su „Mura“. 27 metų žaidėjas per savo karjerą daugiausiai žaidė krašto gynėjo, taip pat saugo pozicijose. M. Paveličius, kurio šeima kilusi iš Bosnijos ir Hercegovinos, didelę dalį karjeros praleido gimtojoje Austrijoje, Vienos „Rapid“ klube.