mario lemina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mario lemina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mario lemina“.

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.