Gairės

marijampolietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marijampolietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marijampolietis“.

Iš Dublino atvykęs marijampolietis oro uoste užkūrė tikrą dramą: pašiurpino aplinkinius

Pirmadienį vakare, apie 22 valandą Kauno oro uoste pasieniečiams teko jėga ir antrankiais tramdyti vyrą, kuris išlipo iš lėktuvo, atvykusio iš Dublino. Apie netinkamą jo elgesį pareigūnus informavo oro uosto tarnybos.
2021-04-14

Marijampoliečio darbas šiurpina tūkstančius: atskleidė mirusiųjų norus

Mirtis – tema, kuria kalbėti nėra smagu, tačiau neišvengiamai kiekvienam ateina laikas su ja susidurti. Gediminui Norkui mirtis visai nebaisi, jau šešiolika metų tanatopraktiku dirbantis marijampolietis su ja susiduria kone kasdien. Aukšto lygio specialistas sugeba atkurti avarijose stipriai sudarkytus mirusiųjų veidus, kitas kūno dalis ir paruošti kūną taip, kad artimiesiems išliktų gražus prisiminimas.
2019-02-02

Nuodyti pradėjęs marijampolietis nepajėgė sustoti: nužudė tėvą ir dvi drauges

Savo tėvą ir dvi drauges psichotropinėmis medžiagomis nunuodijęs marijampolietis Tadas Viselga turi kalėti iki gyvos galvos, patvirtino Apeliacinis teismas. Ketvirtadienį teismas paliko galioti už trijų žmonių nužudymą nuteistajam skirtą bausmę. Teisėjų kolegija atkreipė dėmesį, kad visi nusikaltimai apgalvoti, gerai paruošti, nuteistasis neprisipažįsta ir nesigaili. Po Apeliacinio teismo verdikto nuosprendis įsiteisėjo.

Kraupi pareigūnų naktinė pamaina – nuo ginkluoto vyro gynėsi elektrošoku

Marijampolėje neblaivus vyras kirviu puolė du policijos pareigūnus. Jie užpuoliką sutramdė elektros impulsiniu prietaisu. Incidentas įvyko penktadienio vidurnaktį apie 0 val. 05 min. Liepų gatvėje, pranešė policija. Neblaivus (1,92 prom. alkoholio) 48 metų vyras nevykdė atvykusių į iškvietimą Marijampolės apskrities policijos Reagavimo skyriaus tyrėjų teisėtų reikalavimų. Grasindamas panaudoti smurtą prieš pareigūnus, vyras sugriebė kirvį ir užsimojęs artinos prie jų.
Kriminalai 2018-03-09

Jauni vyrai už žiaurumą ilgus metus praleis kalėjime

Kauno apygardos teismas antradienį paskelbtu nuosprendžiu du marijampoliečius nuteisė kalėti už praeivio nužudymą. Auka buvo nužudyta be jokios priežasties. 26 metų Edgaras Monkelis kalės 16 metų, o 27 metų Šarūnas Bagdonas – 15 metų, pranešė teismas.
Kriminalai 2017-04-11

Heroino platintojai išsisukti nesugebėjo

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį kalėti nuteisė tris heroino platintojus. Marijampolės gyventojai – 52-ejų A.J. kalės 11 metų, 37-erių M.S. 10 metų ir 6 mėnesius, o 39-erių R.G. – 10 metų, pranešė teismas. Teismas konstatavo, kad kaltinamieji teisti, linkę pažeisti įstatymus ir daryti nusikaltimus, o už narkotikų platinimą įstatymas numato tik laisvės atėnimo bausmę. Bylos duomenimis, 2009 m. lapkritį A.J. susitarė su trimis Kirgizijos piliečiais iš jų pirkti labai didelį kiekį heroino.
Kriminalai 2016-11-17

Marijampolietis triumfavo jau trečiajame Lietuvos pulo čempionate iš eilės

Savaitgalį Kauno biliardo klube "Entry" pulo žaidėjai išsiaiškino pajėgiausius 2014 metų pulo-8 rungtyje. Jau trečią aukso medalį šį sezoną iškovojo marijampolietis Mindaugas Šalkauskas ("Entry"), kuris vasario mėnesį tapo šalies čempionu ir pulo-14.1 bei pulo-9 čempionatuose, teigiama pranešime spaudai.
2014-03-24

Marijampolietis triumfavo antrame Lietuvos pulo čempionate iš eilės

Kol savaitgalį sostinėje šurmuliavo knygų mugė, biliardo sportininkai ir entuziastai rinkosi Kauno klube „Undinė“, kad išsiaiškintų geriausius 2014 m. pulo-9 disciplinos žaidėjus. Pirmąją vietą vyrų grupėje iškovojo marijampolietis Mindaugas Šalkauskas, tą patį padaręs ir prieš tris savaites vykusiame pulo-14.1 čempionate, teigiama pranešime spaudai. Varžybose dalyvavo net 89 sportininkai iš 9 Lietuvos miestų.
2014-02-24

Nuo pareigūnų sprukęs marijampolietis užsidirbo pusketvirto tūkstančio litų baudą

Pasieniečių reikalavimui sustoti nepaklusęs ir nuo jų automobiliu bandęs pasprukti marijampolietis užsidirbo pusketvirto tūkstančio litų baudą. Sekmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai netoli Lazdijų rajono Varviškės kaimo patikrinimui stabdė automobilį „Renault Espace“. Ši vieta yra netoli sienos su Baltarusija.
titulinis 2012-10-01

Marijampolietį apgavo Vokietijoje

Vietoj žadėto darbo Vokietijoje, marijampolietis pateko į sukčių pinkles. Istoriją bando išpainioti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Kaip pareiškime policijai teigė 1981 metais gimęs marijampolietis D.A., 2012 metų sausio 12 dieną internetinėje svetainėje www.sepo.lt rado skelbimą apie siūlomą darbą Vokietijoje, Frankfurto mieste. Marijampolietis pasiskambino skelbime nurodytu numeriu.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų