marija kučina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marija kučina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marija kučina“.

Europos pirmenybėse Prahoje šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė liko per žingsnį nuo bronzos

Čekijos sostinėje vykstančiame Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate didžiausia Lietuvos viltis - šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė - šeštadienį devynių dalyvių finalinėse varžybose užėmė ketvirtą vietą. Lietuvos šuolininkė pirmaisiais bandymais įveikė 1,80 m, 1,85 m ir 1,90 m aukščius, o 1,94 m - antruoju mėginimu. Visi trys A.Palšytės bandymai įveikti 1,97 m aukštį buvo nesėkmingi.
2015-03-07

Lūkesčius pateisinusi Airinė Palšytė pirmą kartą pateko į Europos uždarų patalpų čempionato finalą

Prahoje (Čekija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate kovą pradėjo didžiausia Lietuvos viltis Airinė Palšytė. Trečio sezono rezultato pasaulyje savininkė buvo viena iš septynių sportininkių, kurioms šuolių į aukštį rungties atrankos varžybose pakluso kvalifikacinis finalo normatyvas – 194 cm. Šį aukštį lietuvė įveikė antru bandymu. „Kaip ir prieš visas varžybas jaudinausi ir tikrai norėjau, jog kvalifikacija baigtųsi greičiau.
2015-03-06

Lengvaatletė Airinė Palšytė – ketvirta

Italijoje vykstančio 6-ojo pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į aukštį varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Airinė Palšytė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvė, kuriai pirmadienį sukaks 17 metų, įveikė 1 m 82 cm aukštį. Mūsų šalies atstovei iki medalio pritrūko 3 cm.