maria stepanova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maria stepanova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maria stepanova“.

Prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas

Trakuose prasidėjusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmieji medaliai išdalyti 500 metrų distancijose. Atkakliausia kova vyko vieviečių baidarių varžybose, kur startavo Rio de Žaneiro olimpiados prizininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Jiems iššūkį metė Europos čempionate kartu su olimpiniais prizininkais keturvietę irklavę broliai Mindaugas bei Simonas Maldoniai. Prizininkai paaiškėjo tik po fotofinišo. Lietuvos čempionu tapo M. Maldonis (1 min. 4,340 sek.
2017-07-22

Rusijos krepšininkėms - Olimpiados bronza

Rusijos krepšininkės šeštadienį Pekino olimpinių žaidynių mažajame finale 94:81 (24:23, 28:16, 20:18, 22:24) įveikė aikštės šeimininkę Kinijos rinktinę ir pasidabino bronzos medaliais. Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė atkakli kova. Rezultatyviai žaidusios abiejų ekipų krepšininkės daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai.
2008-08-23

JAV krepšininkės sudorojo Rusijos rinktinę ir pateko į finalą

Jungtinių Amerikos Valstijų moterų krepšinio rinktinė žais olimpinių žaidynių finale. Ketvirtadienį amerikietės pirmosiose pusfinalio rungtynėse 67:52 (13:16, 20:16, 15:8, 19:12) įveikė Rusijos krepšininkes. Po apylygės pirmosios mačo pusės amerikietės spurtavo trečiajame ketvirtyje.
2008-08-21

Pekinas-2008: Moterų krepšinio turnyre – Rusijos ir Ispanijos pergalės

Trečiąją pergalę iš eilės olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyre iškovojo ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Rusijos rinktinė. Trečiadienį A grupės mače rusės 71:65 (20:19, 15:8, 17:13, 19:25) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Baltarusijos komandą. Nugalėtojoms 13 taškų surinko Maria Stepanova (8 atk. kam.), 11 - Ilona Korstin (9 atk. kam.), 10 - Rebekka Linna Hammon. Baltarusių gretose pasižymėjo Natalia Marchanka (16 tšk.) bei Jalena Levčenka (12 atk. kam.