„Mare Nostrum“ etapas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „„Mare Nostrum“ etapas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „„Mare Nostrum“ etapas“.

Monake Šidlauskas su užtikrintu rezultatu pateko į dar vieną plaukimo finalą

Lietuvos plaukikai tęsia pasirodymą paskutiniame tarptautinių plaukimo varžybų „Mare Nostrum“ etape Monake. Sekmadienio rytą į vyrų 100 m plaukimo krūtine A finalą užtikrintai pateko panevėžietis Andrius Šidlauskas. Lietuvis atrankos varžybose parodė 1 min. 0,93 sek. rezultatą ir tarp visų kvalifikacijos dalyvių užėmė pirmąją vietą. Antras ryte buvo japonas Ippei Watanabe (1.01,42 min.), o trečias – italas Nicolo Martinenghi (1.01,62 min.
2023-05-21

Šidlauskas pagerino asmeninį rekordą, tačiau to neužteko pasiekti olimpiniam normatyvui

Monake toliau vyksta paskutinis tarptautinių plaukimo varžybų „Mare Nostrum“ etapas, kuriame varžosi ir du mūsų šalies sportininkai – panevėžietis Andrius Šidlauskas ir klaipėdietis Daniil Pancerevas. Šeštadienio vakarą abu lietuviai pasirodė savo rungčių finaliniuose plaukimuose. Sidabro medalį vyrų 200 m plaukimo krūtine A finale pelnė A. Šidlauskas. 26-erių lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 11,39 sek. ir užfiksavo geriausią asmeninį sezono rezultatą.