marcus rashfordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcus rashfordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcus rashfordas“.

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.
2017-04-21

Jose Mourinho „Old Trafford“ stadione nubaudė savo mylimuosius

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos grandų mūšyje Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Londono „Chelsea“, kurios strategu minėtas portugalas buvo ne vienus metus. Sužaidus penkias minutes, svečius galėjo nubausti Marcus Rashfordas. Jis pabėgo nuo „Chelsea“ gynėjų, bet smūgiavo netiksliai. Po poros minučių „Manchester United“ futbolininkas panašioje situacijoje nebeklydo – 1:0. Puikų rezultatyvų perdavimą atliko Anderis Herrera.