marco cecchinato

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marco cecchinato“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marco cecchinato“.

Lauryno Grigelio komanda pasirodymą Milane baigė ketvirtfinalyje

Antrajai Lietuvos raketei Laurynui Grigeliui bei čekui Zdenekui Kolarui nepavyko iškovoti antrosios pergalės paeiliui Milane, todėl šis duetas savo pasirodymą Italijoje baigė ketvirtfinalyje. Penktadienį lietuvio ir čeko pora pralaimėjo Tomaszui Bednarekui ir Davidui Pelai 2:6, 5:7. L. Grigelis ir Z. Kolaras Milane vykstančiame „Challenger“ serijos turnyre laimėjo 15 ATP reitingo taškų bei 550 eurų piniginę premiją. Šis duetas 2017-aisiais iškovojo vieną titulą Samarkande vykusiose varžybose.
2017-06-30

L. Grigelis ir italas R. Sinicropi Italijoje pateko į pusfinalį

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) "Futures" turnyro "Memorial Piero Pedroli", kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vyrų dvejetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Riccardo Sinicropi 6:2, 7:5 nugalėjo italus Francesco Aldi ir Marco Cecchinato.