marco belinellis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marco belinellis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marco belinellis“.

Italai B grupėje po pratęsimo įveikė vokiečius

Vokietijos sostinėje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato šešių komandų B grupės turnyre trečią pergalę iškovojo ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino Italijos rinktinė, trečiadienį antrosiose ketvirtojo turo rungtynėse po pratęsimo 89:82 (17:22, 25:19, 12:18, 22:17, 13:6) įveikusi Vokietijos ekipą. 25 taškus nugalėtojams pelnė Danilo Gallinaris, po 17 - Marco Belinellis ir Andrea Bargnanis.
2015-09-09

Senojo žemyno krepšinio pirmenybių B grupės mače italai įveikė ispanus

Vokietijos sostinėje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato šešių komandų B grupės turnyre antrą pergalę iškovojo ir į antrą vietą pakilo Italijos rinktinė, antradienį trečiosiose trečiojo turo rungtynėse 105:98 (19:20, 23:25, 31:18, 32:35) įveikusi antrąją nesėkmę patyrusius Ispanijos krepšininkus. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Danilo Gallinaris (29 tšk.), Marco Belinellis (27 tšk.
2015-09-09

Donatui Motiejūnui uždraudė mesti į krepšį?

Šeštą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas, pakartojęs sėkmingiausio komandos starto 1996-1997 metų sezone rekordą. Ketvirtadienį "Rockets" krepšininkai 18,3 tūkst.