marcinas horbaczas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcinas horbaczas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcinas horbaczas“.

Meksikoje nudžiugino Laura Asadauskaitė

Meksikoje baigėsi 2009 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės varžybų pirmasis etapas - per jį iš lietuvių geriausiai pasirodė Laura Asadauskaitė. 25-erių Europos vicečempionė L. Asadauskaitė Meksikoje užėmė antrąją vietą. Ji finale, kuriame varžėsi 36 atletės, surinko 5436 taškus (fechtavimas - 880, plaukimas - 1092, jojimas - 1200, bėgimas ir šaudymas - 2264 tšk.
2009-03-31

Pirmajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Justinas Kinderis buvo aštuntas

Meksikoje vykusiame pirmajame 2007 metų planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape aštuntąją vietą su 5300 taškų suma galutinėje įskaitoje užėmė Justinas Kinderis.Lietuvos sportininkas 1048 taškus surinko šaudyme, 952 - fechtavimosi rungtyje, 1152 - plaukime, 1144 - jojime bei 1004 - bėgime.Šio etapo nugalėtoju tarp vyrų tapo lenkas Marcinas Horbaczas (5448 tšk.), aplenkęs rusus Ilją Frolovą (5396 tšk.) bei Aleksejų Turkiną (5364 tšk.