Marcelo Gastaldi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Marcelo Gastaldi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Marcelo Gastaldi“.

Trečius metus iš eilės ant Dakaro ralio podiumo lipęs Rokas Baciuška: „Tai buvo sunkiausias Dakaras“

Penktadienį Saudo Arabijoje finišavo prestižinis Dakaro ralis, kuriame trečią kartą iš eilės ant podiumo lips lietuvis Rokas Baciuška. Trečiąją ir antrąją vietas atitinkamai 2022 ir 2023 metais SSV klasėje iškovojęs Lietuvos lenktynininkas šįkart ant trečiojo pakylos laiptelio lips galingesnėje „Challenger“ klasėje. R. Baciuška su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano („Can-Am Factory Team“) išsaugojo trečiąją poziciją po penktadienį vykusio paskutinio etapo aplink Yanbu miestą.
2024-01-19

Dakare atgimsta Roko Baciuškos viltys: „Bandysime kovoti dėl podiumo“

Saudo Arabijoje vykstantis Dakaro ralis artėja prie savo kulminacijos. Antroje ralio pusėje puikią formą toliau demonstruoja Rokas Baciuška. Jis su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano dešimtajame greičio ruože „Challenger“ bagių klasėje užėmė ketvirtąją vietą. Sportininkams trečiadienį teko įveikti 612 km trasą aplink Alula miestą. Greičio ruožą sudarė 371 km. Etapo nugalėtoju tapo visą laiką pirmavęs brazilas Marcelo Gastaldi. Jis greičio ruožą įveikė per 3 val. 44 min. 13 sek.