Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcelo brozovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcelo brozovičius“.

Saudo Arabija ir toliau traukia futbolininkus – „Inter“ saugas jungsis prie Ronaldo

Derybos tarp Milano „Inter“ ir „Al-Nassr“ buvo sėkmingos: Marcelo Brozovičius kelsis į Saudo Arabiją. Apie tai praneša „Saudi Sky Sport“. Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad Saudo Arabijos klubas, kuriame jau žaidžia Cristiano Ronaldo, sumokės 23 mln. eurų už kroatą. Skelbiama, kad per sezoną jis uždirbs 20 mln. eurų, o sutartis galios 3 metus. Primename, kad šių metų pradžioje prie „Al-Nassr“ prisijungė vienas geriausių pasaulio futbolininkų C. Ronaldo.
2023-06-27

Italijos taurė: „Serie A“ lyderiai su „Serie C“ vidutiniokais mušė baudinius

Sunkiai į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį prasibrovė „Serie A“ lyderis Milano „Inter“. Jis antradienį aštuntfinalyje vargo su „Serie C“ vidutiniokais „Pordenone“ futbolininkais, kuriuos namie įveikė po baudinių serijos. 90 minučių nugalėtojo neišaiškino, mat nė viena komanda įvarčio nepelnė. Toks pats scenarijus buvo ir pratęsime. Kadangi po 120 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (0:0), komandos stojo mušti baudinius.
2017-12-13

„Serie A“ lyderiu tapo „Inter“

Italijos futbolas turi naują lygos lyderį. Juo šeštadienį tapo Milano „Inter“, svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Cagliari“. Milano futbolininkus 29-ąją minutę į priekį išvedė Mauro Icardi. 55-ąją skirtumą padvigubino Marcelo Brozovičius. „Cagliari“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir 71-ąją minutę sušvelnino atsilikimą. Tikslus buvo Leonardo Pavoletti. Galutinį rungtynių tašką 83-ąją minutę padėjo M. Icardi. „Inter“ (36 taškai) pakilo į pirmąją „Serie A“ poziciją.