marcas bartra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcas bartra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcas bartra“.

Vokietijos grandų mūšyje – įtikinama „Bayern“ pergalė

Šeštadienį Vokietijoje įvyko laukiamiausios Bundeslygos rungtynės – Dortmundo „Borussia“ namie priėmė Miuncheno „Bayern“. Užtikrintą pergalę iškovojo pastaroji komanda – 3:1 (2:0). „Bayern“ 67-ąją minutę pirmavo 3:0. 16-ąją įmušė Arjenas Robbenas, 37-ąją Robertas Lewandowski, 67-ąją – Davidas Alaba. Prie pirmojo ir trečiojo įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo Jamesas Rodriguezas. „Borussia“ garbės įvartį 88-ąją minutę pelnė Marcas Bartra.
2017-11-05

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2017-08-19

„Bayern“ ir „Borussia“ pasismagino taurės varžybose

Šeštadienį Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų pirmajame etape pasismagino favoritės – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Pirmoji varžovėms mušė penkis, antroji – keturis įvarčius. „Bayern“ svečiuose 5:0 (1:0) sutriuškino trečiojoje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje žaidžiančią „Chemnitzer“. Du įvarčius pelnė Robertas Lewandowski (20, 60 minutės), po vieną – Kingsley Comanas (51 min.), Franckas Ribery (79 min.) ir Matsas Hummelsas (89 min.