manuel beltran

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manuel beltran“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manuel beltran“.

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynėse Ispanijoje vėl finišavo 113-as

Ispanijoje vykstančių "Vuelta a Castilla y Leon" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape vėl 113-as finišavo ir bendrijoje įskaitoje iš 111-osios pozicijos į 113-ąją nukrito "Agritubel" ekipai atstovaujantis Linas Balčiūnas.
2007-03-29

Vokietis Erikas Zabelis laimėjo antrąjį iš eilės "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynių etapą

Antrąjį etapą iš eilės Ispanijoje vykstančiose 58-osiose tradicinėse "Vuelta a Espana" daugiadienėse dviratininkų lenktynėse laimėjo "Telekom" komandos narys vokietis Erikas Zabelis (Erikas Cabelis). Po poilsio dienos sprinto meistras šventė pergalę vienuoliktajame etape. E.Zabelis 162 km įveikė per 3 val. 14 min. 59 sek.
2003-09-18

Isidro Nozalas didina persvarą prieš persekiotojus "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynėse

Ispanijoje vykstančių 58-ųjų tradicinių "Vuelta a Espana" daugiadienių dviratininkų lenktynių devintąjį etapą laimėjo "Kelme-Costa Blanca" komandos narys ispanas Alejandro Valaverde. Jis 194 km distanciją įveikė per 4 val. 48 min. 36 sek. ir finiše 1 sek. aplenkė italą Dario Frigą bei 3 sek. - ispaną Unaijų Osą: 1. Alejandro Valverde (Ispanija) 4.48.362. Dario Frigo (Italija) atsiliko 1 sek.
2003-09-15

Isidro Nozalas sustiprino lyderio poziciją "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynėse

Ispanijoje vykstančių 58-ųjų tradicinėse "Vuelta a Espana" daugiadienių dviratininkų lenktynių šeštąjį etapą - 43,8 km individualias atskiro starto lenktynes - laimėjo lenktynių lyderis bendroje įskaitoje "ONCE-Eroski" komandos narys Isidro Nozalas. I.Nozalas ketvirtadienį distanciją įveikė per 53 min. 34 sek. ir 1 min. 20 sek. aplenkė antroje vietoje likusį britą Davidą Millarą bei 1 min. 26 sek. - trečiąją poziciją etape užėmusį čeką Janą Hrušką: 1. Isidro Nozal (Ispanija) 53 min. 34 sek.