mantautas krukauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantautas krukauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantautas krukauskas“.

Sakalauskas prabilo apie įsimintiną datą: Sausio 13-oji mano šeimai – svarbiausia metuose

Minint Laisvės gynėjų dienos 30-metį menininkai ir šių įvykių liudytojai diskutavo kaip prisidėti prie istorinių įvykių išsaugojimo ateities kartoms bei jų pateikimo visuomenei, o ypač ateinančioms kartoms, įvairiausių meno formų pagalba. Šiais metais minime Laisvės gynėjų dienos 30-metį.
2021-01-13

Agnė Sabulytė kariuomenės dienos proga pristato laisvės kovų dainą: įvertinkite

Lietuvos kariuomenės dienos proga patriotinis muzikinis projektas „Laisvės kovų dainos“ pristato dar vieną naują partizanų dainos interpretaciją, taip sveikindamas kariškius su jų diena.
2020-11-23

Daiva Šabasevičienė: Didžiojoje Jaunimo teatro scenoje debiutuoja Albertas Vidžiūnas

Kiekvienas jauno režisieriaus atsiradimas - įvykis. Paprastai sulekia visi teatralai, net iš kitų miestų, norėdami numatyti ateitį, tapti žinančiais, skubiai nustatyti diagnozę. Kritikai, ypač atšilus, lekia rūkyti - net tie, kurie nelabai nori, bet smalsu išgirsti paprastai skepsio kupinas nuomones, kurios, žiūrėk, vėliau tampa recenzijų dalimis.
2003-05-13

Spektaklio kūrėjai - apie “Brolius Liūtaširdžius”

Gegužės 11 ir 25 d. 12 val. Jaunimo teatro Didžiojoje scenoje atgims vienas iš nuostabiausių švedų rašytojos Astridos Lindgren kūrinių “Broliai Liūtaširdžiai”. Inscenizaciją, kurią parengė Jonas Vaitkus ir Sigitas Geda, stato jaunas režisierius Albertas Vidžiūnas, dailininkas Jonas Arčikauskas ir kompozitorius Mantautas Krukauskas, kurie drauge su aktoriais pristato naująjį savo darbą.
2003-05-08
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų