Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas šilkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas šilkauskas“.

TOP 10: garsiausios Lietuvos sportininkų poros

Šviežiai užsimezgusi draugystė tarp pajėgiausios Lietuvos tenisininkės Linos Stančiūtės ir krepšininko Martyno Gecevičiaus davė mintį pasižvalgyti ir po kitas garsias mūsų šalies sportininkų poras. tv3.lt pristato garsiausias Lietuvos sportininkų poras, kurių draugystė tęsiasi nuo kelių mėnesių iki dešimtmečio.  Vieni jau vedę ir augina vaikus, kiti susižadėję, treti žengia pirmuosius romantiškų santykių žingsnius, dar kiti savo antrąją pusę rado už Lietuvos sienų ribų.
2015-07-29

M. Šilkauskas: Lietuvoje čempionus norima užauginti per kelerius metus

Kanzaso universitete keturis metus aktyviai sportavęs, Lietuvos rekordininkas, VšĮ „Kauno maratono klubo“ narys Mantas Šilkauskas tiki, kad Lietuvoje dar per mažai dėmesio yra skiriama jaunųjų sportininkų ugdymui. Savaitgalį vyksite į Lietuvos čempionatą, kurio metu vyks ir jaunimo pirmenybės. Kaip skiriasi jaunųjų sportininkų ugdymas Lietuvoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose? Žymus skirtumas yra pačioje sporto ugdymo sistemoje.
2015-02-20

Daugiakovininkas M. Šilkauskas varžybose JAV – septintas

JAV, Teksaso valstijoje, vykusio NCAA I diviziono čempionato septynkovės varžybose lietuvis Mantas Šilkauskas užėmė septintąją vietą. Mūsų šalies atstovas surinko 5822 taškus ir 37 taškais pagerino Dariui Draudvilai priklausiusį Lietuvos rekordą. M. Šilkauskas šeštadienį laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (7,80 sek.), šuolių su kartimi rungtyje užėmė 12-ąją vietą (4 m 30 cm), o 1000 m bėgime buvo 14-as (2.52,43). Kaip jau skelbta, pirmąją varžybų dieną lietuvis laimėjo 60 m bėgimo (6,78 sek.
2011-03-13

Daugiakovininkas M. Šilkauskas pirmauja varžybose JAV

JAV, Teksaso valstijoje, vykstančio NCAA I diviziono čempionato septynkovės varžybose po pirmosios dienos pirmauja lietuvis Mantas Šilkauskas, turintis 3347 taškus. M. Šilkauskas laimėjo 60 m bėgimo (6,78 sek.) ir šuolių į tolį (7 m 65 cm - pakartotas asmeninis rekordas) rungtis, rutulio stūmimo varžybose buvo 12-as (12 m 65 cm), o šuolių į aukštį rungtyje - devintas (1 m 96 cm). Merginų 1 mylios bėgimo varžybose Natalija Piliušina užėmė 11-ąją vietą (4 min. 40,97 sek.
2011-03-12

M. Šilkauskas pagerino Lietuvos 60 m barjerinio bėgimo rekordą

JAV, Kanzaso valstijoje, vykusiose lengvosios atletikos penkiakovės varžybose „Carol Robinson Winter Pentathlon" lietuvis Mantas Šilkauskas 0,05 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos 60 m barjerinio bėgimo rekordą. M. Šilkauskas distanciją įveikė per 7,8 sek. Ankstesnį rekordą - 7,85 sek. - Mantas buvo pasiekęs 2008 metų sausio 26 dieną Vilniuje. M. Šilkauskas tapo penkiakovės varžybų nugalėtoju. Jis surinko 4052 taškus. Antras liko kitas lietuvis - Tomas Kirielius (3602 tšk.
2010-12-11

Bėgikas Mantas Šilkauskas Europos čempionate finišo nepasiekė

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 110 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovui Mantui Šilkauskui nepavyko pasiekti finišo. 22-ejų metų lietuvis ketvirtajame atrankos bėgime griuvo, užkliuvęs už priešpaskutinio barjero. Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 29 bėgikai.
2010-07-29

Mūsų daugiakovininkai – penketuke

Penktadienį JAV Tucsono mieste (Arizonos valstija) baigėsi daugiakovininkų varžybos „Jim Click Multi Events”, kuriose startavę lietuviai Mantas Šilkauskas ir Tomas Kirielius per antrąją dieną pasistūmėjo po dvi pozicijas į skirtingas puses ir atitinkamai liko 3 bei 5. Po pirmosios varžybų dienos M.Šilkauskas pirmavo (3941 taškas), o T.Kirielius žengė septintas (3493). Savo mėgstamoje 110 metrų barjeriniame bėgimas Mantas buvo pirmas, įveikęs distanciją per  14,45 sekundės – 912 taškų, T...
2010-04-03

Išgyvens ar neišgyvens lengvaatlečiai

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas neįsivaizduoja, kaip sportininkai išgyvens kitais metais. „Daugelio finansavimas sumažėjęs grėsmingai“, – sako jis.Europos lengvosios atletikos čempionate amžiaus grupėje iki 23 metų Lietuva iškovojo du medalius. Liepos 15–19 dienomis Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusios varžybos buvo ypač palankios mūsų šalies sprinterėms.
2009-07-23

Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas pasitraukė iš kovos

Lietuvos atstovas Mantas Šilkauskas Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato dešimtkovės varžybose penktadienį pasitraukė iš kovos dėl medalių. Aštuntojoje rungtyje - šuolių su kartimi varžybose - 21-erių metų lietuvio visi trys bandymai įveikti pradinį 4 m aukštį buvo nesėkmingi. Po septynių rungčių M. Šilkauskas su 5641 tašku buvo trečias. Lietuvos lengvaatletis laimėjo 100 m bėgimo rungtį (10,85 sek., 894 tšk.
2009-07-17

Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas po penktosios rungties - trečias

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato dešimtkovės varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Mantas Šilkauskas po penktosios rungties - 400 m bėgimo - iš pirmosios vietos nukrito į trečiąją. 21-erių metų lietuvio sąskaitoje - 4043 taškai. Mūsų šalies daugiakovininkas nuo antrąją vietą užimančio baltarusio Eduardo Mihano atsilieka vos 4 taškais. Lyderiu tapo serbas Mihailas Dudašas, turintis 4118 taškų.