Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas panovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas panovas“.
Aušra Garunkšnytė buvo viena iš sportininkių, nenutraukusių treniruočių ir per karantiną. LPOK archyvo nuotr.  Aušra Garunkšnytė buvo viena iš sportininkių, nenutraukusių treniruočių ir per karantiną. LPOK archyvo nuotr.

Lietuvos paralimpiečiai: nežinios daug, bet gyvenimas tęsiasi

Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sujaukė planus milijonams žmonių, tarp jų – ir paralimpinio sporto atstovams. Atidėtos paralimpinės žaidynės, dėl karantino sutriko sportininkų treniruočių ritmas. Nepaisant visų negandų, gyvenimas eina į priekį: Lietuvos paralimpinis komitetas (LPOK) dirba, sportininkai treniruojasi.
2020-05-20

Lietuvos golbolo rinktinė apgynė Europos čempionės titulą

Šeštadienį Vokietijoje pasibaigusio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato finale Lietuvos rinktinė 14:4 nugalėjo Slovėnijos komandą ir apgynė Senojo žemyno čempionės titulą. Bronzos medalius iškovojo Švedijos golbolininkai, jie „mažajame“ finale 5:4 įveikė Ispanijos ekipą. Kaip jau skelbta, pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda pusfinalyje taip pat šeštadienį 12:4 nugalėjo Švedijos ekipą.
2009-08-29

Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempionate iškovojo penktą pergalę

Vokietijoje vykstančiame Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 10:3 nugalėjo Vengrijos ekipą. Kaip jau skelbta, pirmajame trečiadienio mače pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda 8:4 įveikė Vokietijos golbolininkus. Lietuvos rinktinės sąskaitoje - penkios pergalės iš šešių galimų. Ketvirtadienį mūsiškiai žais su Danijos atstovais. Europos čempionate dalyvauja aštuonios komandos.