mantas juzėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas juzėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas juzėnas“.

Kauno „Žalgiris“ 17-mečiui kauniečiui įteikė ilgalaikę sutartį

Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos komandose sėkmingai 2023–2024 m. sezone rungtyniavęs 17-metis Mantas Juzėnas pasirašė ilgalaikę sutartį su žaliai baltų klubu. Tolimesniu bendradarbiavimu su 199 cm ūgio kauniečiu džiaugėsi „Žalgirio“ klubo sporto direktorius Gediminas Navickas. „Mantas savo krepšininko kelią pradėjo „Žalgirio“ krepšinio akademijoje. Prieš 2 metus prisijungė prie „Žalgiris-3“ komandos, o praėjusiame sezone žaidė ir „Žalgiris-2“ sudėtyje.
2024-07-04

Iš stovyklos JAV grįžęs „Žalgirio“ talentas Mantas Juzėnas – apie neeilinę patirtį ir įsiminusią kalbą

Indianoje surengtuose NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginiuose buvo galima atrasti ir lietuviškų akcentų. Šalia ryškiausioms krepšinio žvaigždėms skirtų renginių buvo surengta tradicinė jaunųjų krepšinio talentų „Basketball Without Borders“ stovykla, kurioje dalyvavo ir Kauno „Žalgirio“ dublerių žaidėjas Mantas Juzėnas. M.Juzėnas stovykloje dalyvavo kartu su kitu lietuviu – „FC Barcelona“ klubui priklausančiu Kasparu Jakučioniu.
2024-02-21

Du Lietuvos krepšinio talentai pakviesti į prestižinę stovyklą

Du Lietuvos talentai pakviesti į prestižinę stovyklą „Basketball Without Borders“. Jais tapo Kasparas Jakučionis ir Mantas Juzėnas.  K. Jakučionis šiuo metu auga Barselonos „Barcelona“ organizacijoje, tuo metu M. Juzėnas – „Žalgirio“ sistemoje.  Stovykla vyks NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu Indianoje vasario 16–18 dienomis. Į šią stovyklą pakviesti 38 talentai iš viso pasaulio.
2024-02-09
Į viršų