mantas brazauskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas brazauskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas brazauskis“.

„G&G Sindikato“ palaikymas Lietuvos paralimpiečiams: lai šie žodžiai skamba jūsų širdyse kaip mantra

Lietuvos hiphopo grupė „G&G Sindikatas“, palaikydama Lietuvos sportininkus šiandien prasidedančiose Tokijo Paralimpinėse žaidynėse,  dedikuoja visiems paralimpiečiams sumiksuotą savo dainos ištrauką ir linki, kad ji gyventų sportininkų širdyse kaip mantra: „tie, kurių bijo visi, bijo tų, kurie nieko nebijo“. „Ši mintis pirmiausia kilo norint išreikšti palaikymą Lietuvos vyrų golbolo rinktinei, kurios esamus ir buvusius narius žinome jau ne vienerius metus.
2021-08-24

Lietuvos paralimpinė rinktinė išlydėta į Tokijo žaidynes

Lietuvos nacionalinė paralimpinė rinktinė oficialiai išlydėta į Tokijo vasaros žaidynes, kurios rugpjūčio 24 – rugsėjo 5 d. vyks Japonijoje. Penktadienio popietę LR Prezidentūroje vykusiame renginyje rinktinei sėkmės linkėjo valstybės vadovas Gitanas Nausėda. Valstybės vadovas paralimpiečiams įteikė Lietuvos trispalvę, o iš sportininkų dovanų gavo Tokijo paralimpinių žaidynių atminimo medalį. „Jūs jau esate laimėtojai, kurie savo valia ir ryžtu įrodėte, kad galima pasiekti tokių aukštumų.
2021-08-13
REKLAMA
Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.  Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.

Lietuvišką olimpinę mylią Vingio parke bėgo ir profesionalai, ir entuziastai

„Karantinas nesumaišė mūsų planų. Mes bėgsime olimpinę mylią“, – birželio 23-osios rytą džiūgavo aktyvaus užimtumo centro „Eik“ lankytojai. Visa komanda buvo pasiruošusi triračiais bėgti kartu su bėgimo profesionalais ir entuziastais visame pasaulyje.  Kol pastarieji dar tik ruošėsi startui, pakalbinome vilnietę Jurgą. Mergina jau metai intensyviai treniruojasi aktyvaus užimtumo centre „Eik“. „Dviračiu važiuoti man per sunku, nes skauda sąnarius, o bėgdama su triračiu jaučiuosi stabiliai.
2020-06-25

Pogrebnojus sukūrė aprangą golbolo rinktinei: „Reikia ne gailėti, o palaikyti“

Prieš dvejus metus užsimezgusi Aleksandro Pogrebnojaus ir Lietuvos golbolo rinktinės draugystė tęsiasi: drabužių dizaineris žaidėjams antrąjį kartą sukūrė unikalias sportines aprangas. Aleksandras įsitikines, jog šios sporto šakos atstovams skiriama nepakankamai dėmesio, nors jų kova kur kas sudėtingesnė: nepakanka nugalėti priešininkus, nes pirmiausia reikia įveikti save, rašoma pranešime spaudai.
2019-06-18

Parolimpietis Mantas Brazauskis: sportas gali suvienyti visus, esančius šalia

Golbolas, arba aklųjų riedulys, tai sporto šaka, skirta akliesiems arba silpnaregiams. Tai – pakankamai naujas sportas. Pirmasis čempionatas įvyko Austrijoje 1978 metais. O po dvejų metų jis tapo nuolatiniu sporto parolimpinėse žaidynėse. Pagrindinis žaidimo įrankis – mėlynas skambantis kamuolys. „Kadangi kamuolys yra skambantis, tai žaidėjai žaidžia su akiniais, kurie nepraleidžia šviesos.
2017-05-20

Parolimpietis Mantas Brazauskis: kiekvienam linkiu pajausti, kokia galinga jėga yra sportas

Lietuvos vyrų golbolo rinktinės žaidėjas, 2016 metų parolimpinis čempionas Mantas Brazauskis niekada nepamirš emocijų, užplūdusių iškovojus aukso medalį. Taip pat parolimpietis prisipažįsta, kad tuomet sunkiai galėjo patikėti, jog tokia gausi žiūrovų minia susirinko palaikyti būtent jų.
2017-05-19

Auksiniai golbolininkai Vilniaus sporto mugėje išmėgino kitas sporto šakas

Sostinėje vykusiame Vilniaus sporto festivalyje iš Rio parolimpinių žaidynių auksą parvežę aklųjų ritulio arba golbolo rinktinės nariai ne tik sudalyvavo diskusijoje, bet ir susipažino su daugeliu kitų čia pristatytų sporto šakų. Didžiausio sporto ir sveikatingumo renginio Vilniaus sporto festivalio "Skynet" konferencijoje "Active Training" praėjusį sekmadienį dalyvavo ir Lietuvos parolimpiečiai.
2016-09-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų