mantą bartuševičių

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantą bartuševičių“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantą bartuševičių“.

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Mantas Bartuševičius – reklamos genijus po humoristo kauke

Mantas Bartuševičius vienas sėkmingiausių šių dienų Lietuvos komikų, kuris nepriekaištingai išnaudoja socialinių tinklų galią ir savo talentus. Naujoje TV3 Play laidoje ,,Pašnekėkim“ laidos vedėjas Tomas analizuoja šio komiko gebėjimą sukurti tokį reklaminį turinį, kurį žiūrovas norėtų žiūrėti pats.
2020-11-05

7 vietos Lietuvoje, šią vasarą vertos ypatingo renginių lankytojų dėmesio

Kelis mėnesius griežto karantino sąlygomis gyvenę lietuviai jaučia renginių alkį, rodo bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ duomenys. Nors prieš karantiną buvusių bilietų pardavimo aukštumų dar teks palaukti, pastarosios savaitės renginių organizatorius nuteikia optimistiškai.
2020-06-22

Komikas Bartuševičius ryžosi avantiūrai: išklojo, ką galvoja apie Lietuvą

Nors gerbėjai pratę interneto žvaigždę ir komiką Mantą Bartuševičių matyti juokaujanti ir linksminantį kitus, tačiau kartais vyras nepraleidžia progos pakalbėti rimtai ir dalytis įžvalgomis. Garsus šalies komikas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pirmadienį pasidalijo žinute, kurioje pasipasakojo apie kelionę po Rytų Europą ir ją palygino su Lietuva. „Penki draugai, vienas automobilis ir milijonas tašių išsiruošė į trylika dienų truksiantį nuotykį.
2019-08-20

Komiką Bartuševičių supykdė valdžios sprendimai: prasideda marazmai

Nors gerbėjai pratę interneto žvaigždę ir komiką Mantą Bartuševičių matyti juokaujanti ir linksminantį kitus, tačiau šį kartą vyras į savo sekėjus kreipėsi dėl rimtos problemos. Vyras išreiškė susirūpinimą dėl jo gimtinėje, Kauno rajono miesto – Vilkijos parke statomos scenos. Mantas piktinosi, kad statinys yra neapgalvotas ir sugadins kraštovaizdį bei užims vietą. „Aš pradedu šitą įrašą, bet nežinau, kaip jis pasibaigs, nes esu labai piktas.
2019-06-25
Į viršų