manresa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manresa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manresa“.

Martinas Gebenas sužibėjo prieš vienus iš Ispanijos lygos lyderių

Aukštaūgis Martinas Gebenas sužaidė solidžias rungtynes Ispanijoje. Manresos BAXI vidurio puolėjas pelnė 14 taškų, tačiau jo ekipa namie 77:88 (20:8, 21:23, 15:24, 21:33) nusileido aukščiau turnyrinėje lentelėje esančiai Malagos „Unicaja“ ekipai. Pralaimėtojų gretose lietuvis per 17 žaidimo minučių pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 3 kartus bei padarė 1 klaidą.
2024-04-07

„Ryto“ varžovai Ispanijoje įveikė „Real Betis“, gynėjas suvertė 41 tašką

Svarbų laimėjimą Ispanijos lygoje pasiekė Manresos BAXI (5/17) ekipa su Martinu Gebenu, kuri namuose 91:84 (19:17, 29:19, 26:33, 17:15) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ (5/18) krepšininkus. 18 minučių žaidęs M.Gebenas pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, perėmė kamuolį, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.
2023-03-18

Sajus gerino asmeninius rekordus Ispanijos čempionate

Ispanijos čempionate pralaimėjimą patyrė lietuviškoji Manresos „Baxi“ (10/11) komanda, kuri namie 87:101 (19:19, 11:29, 22:28, 35:25) nepasipriešino Burgoso „San Pablo“ (15/6) klubui. Martynas Sajus per 22 minutes pelnė 24 taškus (7/12 dvit., 10/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus klydo, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 29 naudingumo balus.
2021-01-31

Jaunieji žalgiriečiai pergale pradėjo Eurolygos atrankos turnyrą

Kauno „Žalgirio“ jaunoji pamaina sėkmingai pradėjo Hospitaleto mieste vykstantį tradicinį Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą. Pirmame susitikime jaunieji žalgiriečiai be didesnio vargo rezultatu 76:62 palaužė „Manresa“ komandą, į savo sąskaitą įsirašydami pirmąją pergalę. Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įgyti saugesnės persvaros ir sužaidus keturias minutes rezultatu 5:4 pirmavo varžovai.