manhart

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manhart“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manhart“.

Sukurtas medžioti superautomobilius: 40 proc. daugiau galios turintis „BMW M5“

„BMW M5“ buvo vienas pirmųjų savo klasės atstovų, atsisakiusių klasikinės komponuotės. Dar naujo tūkstantmečio pradžioje, pajėgiausia 5 serijos BMW versija buvo varoma tik galiniais ratais, tačiau „BMW M“ padalinio inžinieriams siekiant pasiūlyti daugiau galios, daugiau dinamikos ir daugiau aštrių pojūčių, jie vieną mylimiausių BMW modelių aprūpino keturių varančiųjų ratų pavara.
2024-01-26

„Manhart“ ignoruoja elektrifikaciją: pristatė galingiausią 3 serijos BMW su dyzeliniu varikliu

Per pastarąjį dešimtmetį kaip reikiant sumažėjusi dyzelinį variklį turinčių automobilių paklausa paskatino gamintojus pakoreguoti savo ilgametės strategijos planus. Vis dažniau automobilių gamintojai skelbia prioritetą teikiantys elektromobiliams. Žaliąjį kursą pasirinkę automobilių konstruktoriai tai daro ne tik dėl savęs, bet ir dėl griežtėjančių reikalavimų, tačiau to nesinori pasakyti apie įmones, kurios ištisus dešimtmečius teikdavo automobilių tobulinimo paslaugas.
2023-12-26

„Manhart“ ryžosi įpūsti gyvybės populiariam itališkam hečbekui

Kaskart pasirodžius naujam „Manhart“ projektui, džiaugsmo labiausiai neslepia vokiškų automobilių gerbėjai. Visgi, dešimtys skirtingų „Audi“, BMW, „Mercedes-Benz“ ar „Porsche“ pagrindu sukurtų projektų visuomet palieka neišdildomą įspūdį. Vis dėlto, retkarčiais „Manhart“ dirbtuvėse įvyksta mažų stebuklų.
2023-07-17

Kiekvienas „Cupra Formentor“ savininkas turėtų semtis įkvėpimo iš šio „Manhart“ projekto

„Cupra Formentor“ – automobilis, kurio paklausa per pastaruosius porą metų viršijo bet kokius gamintojo lūkesčius. Net ir Lietuvoje, kur naujos markės nesulaukia greito pripažinimo, „Cupra“ pavyzdys rodo, jog „Formentor“ sugebėjo visapusiškai viršyti naujų automobilių pirkėjų lūkesčius. Nors „Formentor“ buvo sukonstruotas iš skirtingų „Volkswagen Group“ atsarginių dalių, tačiau šios sąsajos, regis, tapo visapusišku privalumu.
2023-04-08

„Manhart“ paskutinį kartą patobulino C klasę su V8 varikliu

Jeigu dar nespėjote ištarti graudulingo sudie - padarykite tai dabar. Kasmet eilę skirtingų „Mercedes-Benz“ automobilių savo dirbtuvėse patobulinantys „Manhart“ atstovai, siekdami tinkamai atsilabinti su C klasės modeliu, turinčiu V8 variklį, pademonstravo stilingais aksesuarais padabintą sedaną, kuris dar kartą primins, jog technologinė pažanga po kelerių metų daugelį privers atsigręžti atgal.
2022-11-30

„Manhart RQ 800“: Kiek arklio galių gali atlaikyti „Audi“ SUV?

Stilingas „ Audi Q8“ visureigis net ir bandymas atitikti griežtus „Audi Sport“ padalinio reikalavimus, iš pradžių turi praeiti plačią svarbiausių komponentų tobulinimo programą.  Siekiant „Audi Q8“ automobiliui suteikti ženklų dinamikos pliūpsnį, į pagalbą turėjo pasitelkti 4,0 litrų darbinio tūrio, 8 cilindrų benzininį variklį, gebantį išvystyti 600 arklio galių ir 800 Nm sukimo momentą. Suporavus šį motorą su efektyviau veikiančia keturių varančiųjų ratų pavara, „ Audi RS Q8“ iki 100 km/val.
2021-12-28

„Manhart“ sukūrė 280 tūkst. eurų kainuojančią „Audi RS Q8“

Kai daugelio mėgstami automobilių gamintojai pristato naują modelį, dėl kurio norėtųsi įsigyti loterijos bilietą, iš už kampo išnyra paskui gamintojus sekančios automobilių modifikavimu užsiimančios įmonės. Kai BMW pristato „BMW M5“, netrukus geresnę šio modelio versiją pristato „Alpina“. Kai „Mercedes-Benz“ pademonstruoja „E63 AMG“, netrukus į sceną įžengia „Brabus“ su kokiu nors monstru.
2020-05-07

450 arklio galių turintis „Golf R“ priverstų nerimauti „Porsche“ vairuotojus

Nuvykus į bet kurią „Volkswagen“ atstovybę, joje greičiausiai išvysite jau naują, 8-os kartos „Golf“ modelio kartą, kuri siekia pakeisti iki tol gamintą 7-ąją, tačiau ne visi yra pasiruošę taip lengvai atsisveikinti su labiausiai išbaigta „Golf“ modelio karta. „Manhart Performance“ dirbtuvių specialistai siekdami pademonstruoti kodėl „Golf R“ yra pats geriausias sportiškas hečbekas pasaulyje, iš 2 litrų darbinio tūrio, keturių cilindrų variklio išspaudė įspūdingus parametrus.
2020-03-27

„Manhart“ iš naujos kartos „BMW M5“ išspaudė 723 AG

723 arklio galios ir 870 Nm sukimo momentas – skaičiai, kurie apibūdina šio „Manhart“ projekto variklio pajėgumą. Jeigu buvote praėjusios „M5“ kartos gerbėjas, interneto platybėse turėjote surasti ne vieną, modifikuotą egzempliorių, kurio jėgainė pasižymėdavo panašiu pajėgumu, tad kuo „Manhart“ projektas išsiskiria iš kitų? Vokietijoje įsikūrusių dirbtuvių atstovai norėdami parodyti kokį potencialą turi atnaujinta 4,4 litro, 8 cilindrų jėgainė, atliko pakankamai „paprastą“ modifikaciją – pakeitė...
2018-07-04

„Manhart MH6 700“ : Jeigu neužtenka standartinio „BMW M6“

Praėjusių metų pabaigoje „Manhart“ į Eseno automobilių automobilių parodą atsivežė subtiliai patobulintą „BMW M6“, kuris sulaukė nemažai parodos lankytojų susidomėjimo.  Vokietijoje įsikūrusi automobilių tobulinimo kompanija „Manhart“ naujus metus nusprendė pradėti galingai. Sportiškų automobilių mėgėjai nusprendė atskleisti šiek tiek daugiau informacijos apie neįtikėtinai greitą „MH6 700“. Pradėkime nuo eksterjero patobulinimų.
2014-01-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų