manfred stohl

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manfred stohl“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manfred stohl“.

S. Loebas priartėjo prie ketvirtojo iš eilės pasaulio autoralio čempiono titulo

Velso ralio - paskutiniojo šešioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiais po ir po antrosios varžybų dienos tapo "Ford" automobilius vairuojantys suomiai - Mikko Hirvonenas ir Marcusas Gronholmas.Per dvi varžybų dienas laimėjęs 5 greičio ruožus M. Hirvonenas 35,5 sekundės lenkia vis dar dėl čempiono titulo kovojantį M. Gronholmą.1 min. 15,0 sek.
2007-12-02

Velso ralyje pirmauja Suomijos lenktynininkai

Velso ralio - paskutiniojo šešioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiais po pirmosios varžybų dienos tapo "Ford" automobilius vairuojantys suomiai - Mikko Hirvonenas ir Marcusas Gronholmas.Penktadienį laimėjęs net 5 greičio ruožus iš šešių M. Hirvonenas 39,6 sekundės lenkia vis dar dėl čempiono titulo kovojantį M. Gronholmą.
2007-12-01

Japonijos ralio nugalėtoju tapo Suomijos lenktynininkas

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo nuo pat pirmųjų greičio ruožų penktadienį pirmavęs suomis Mikko Hirvonenas su "Ford".Tai buvo antroji trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje užimančio Suomijos lenktynininko pergalė šiame sezone, po kurios jis savo įkaitinių taškų kraitį padidino iki 84.27 greičio ruožus Japonijoje M. Hirvonenas įveikė per 3 valandas 23 minutes 57,6 sekundės.
2007-10-28

Suomijos lenktynininkas išsaugojo Japonijos ralio lyderio poziciją

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po dvidešimties greičio ruožų šeštadienį tebėra suomis Mikko Hirvonenas su "Ford", kuris bendrojoje sezono įskaitoje su 74 taškais yra trečias.Nepasisekė triskart planetos čempionui prancūzui Sebastienui Loebui su "Citroen", kuris bendrojoje įskaitoje (100 tšk.) yra antras. Tryliktajame greičio ruože Prancūzijos lenktynininkas patyrė avariją bei buvo priverstas pasitraukti iš tolesnės kovos.
2007-10-27

Japonijos ralio lyderis - Suomijos lenktynininkas

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po dešimties greičio ruožų penktadienį tapo suomis Mikko Hirvonenas su "Ford", kuris bendrojoje įskaitoje su 74 taškais yra trečias.Laimėjęs du etapus, Suomijos lenktynininkas 10,3 sekundės lenkia triskart planetos čempioną Sebastieną Loebą su "Citroen", kuris bendrojoje įskaitoje (100 tšk.) yra antras.Trečias - kitas Suomijos lenktynininkas Jari-Matti Latvala ("Ford"), kurį nuo lyderio skiria 13,7 sekundės.
2007-10-26

Triskart planetos čempionas - Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Po dviejų greičio ruožų trečiosios iš eilės pergalės Katalonijoje siekiantis prancūzas 3,7 sekundės lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo ir 4,4 sekundės - šio sezono lyderį "Ford`ą" vairuojantį suomį Marcusą Gronholmą:Katalonijos ralyje penktadienį startavo ir du lietuviai: 53-as bendroje įskaitoje ir penkioliktas "FIA Junior" čempionato klas...
2007-10-05

Sezono lyderis lieka Sardinijos ralio lyderiu

Italijoje vykstančio Sardinijos ralio - septintojo 2007 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po antrosios varžybų dienos lieka sezono lyderis triskart pasaulio čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Paskutinių dviejų Sardinijos ralių nugalėtojas S. Loebas šeštadienį laimėjo dar keturis greičio ruožus ir iki 36,5 sekundės padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį "Ford" lenktynininką suomį Marcusą Gronholmą, kuris pirmavo tik dviejuose greičio ruožuose.
2007-05-20

Sardinijos ralio lyderis - S.Loebas

Penktadienį Italijoje prasidėjusio Sardinijos ralio - septintojo 2007 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - pirmuoju lyderiu tapo sezono lyderis triskart pasaulio čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Paskutinių dviejų Sardinijos ralių nugalėtojas S. Loebas pirmąją varžybų dieną laimėjo tris greičio ruožus iš šešių ir 22,4 sek. pirmauja prieš antroje vietoje esantį "Ford" lenktynininką suomį Marcusą Gronholmą.
2007-05-19

Sebastienas Loebas trečią kartą iš eilės laimėjo Argentinos ralį

Sekmadienį pasibaigusį Argentinos ralį - šeštąjį 2007 metų pasaulio autoralio čempionato etapą - trečius metus iš eilės laimėjo triskart pasaulio čempionas šio sezono lyderis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Laimėjęs dešimt greičio ruožų iš keturiolikos prancūzas 36,7 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį "Ford" lenktynininką suomį Marcusą Gronholmą ir daugiau, kaip 2 minutėmis - kitą "Ford" komandos lenktynininką iš Suomijos Mikko Hirvoneną.
2007-05-07

Argentinos ralyje dėl prasto oro atidėti net septyni greičio ruožai

Argentinoje prasidėjusio šeštojo 2007 metų pasaulio autoralio čempionato etapo pirmuoju lyderiu tapo suomis Mikko Hirvonenas su "Ford".Jis dviejuose specialiuose greičio ruožuose sugaišo 4 minutes 40,0 sekundės ir 2,4 bei 2,9 sek. lenkia du "Citroen" lenktynininkus - atitinkamai ispaną Danielį Sordo ir triskart pasaulio čempioną prancūzą Sebastieną Loebą.3 sekundes lyderiui pralaimi ketvirtoje vietoje esantis komandos draugas ir tėvynainis sezono Marcusas Gronholmas.