man-go

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „man-go“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „man-go“.

„Man-go“ pristatė naujieną: „Tai yra tikrai ypatinga akimirka grupės istorijoje“

Grupė „Man-go“ gerbėjus kviečia į ypatingą koncertinį turą, kurio metu publika paskutinį kartą turės galimybę išgirsti didelės sėkmės sulaukusią grupės jubiliejinę programą. Taip pat grupė jau šį rudenį planuoja pristatyti ir naujausių dainų albumą bei geriausių hitų rinkinį vinilinės plokštelės formate.
2024-07-09

Grupė „Man-go“ naujam gyvenimui prikėlė populiarų lietuviškos muzikos hitą: ši daina turi išskirtinę istoriją

Grupė „Man-go“ muzikos gerbėjams pristato išskirtinę auksinio lietuviško muzikinio hito „Aguonos“ versiją. Dainos teksto autorius, garsus Lietuvos rašytojas Donaldas Kajokas atskleidė ir netikėtų faktų apie šios dainos istoriją bei įtaką su priklausomybėmis kovojantiems žmonėms.
2024-05-31

„Man-go“ prakalbo apie moteriškumą: tuo mes, moterys, žavios bei traukiame vyrus

„Apie ką ši daina? Apie moteriškumą!“, – vieningai atsako „Man-go“ merginos, paklaustos, koks pagrindinis naujojo kūrinio „Kur gi tu?“ leitmotyvas. Po akimirkos trijulė susimąsto. Ir priduria, kad tik moterys linkusios tiek ieškoti prasmės, tiesos, nuotykių ir dramos viename žmoguje, kuriam jaučia bent menkiausias meilės užuomazgas: „Tuomet prasideda įdomybės: kai šilta – norisi vėsiau, kai linksma – norisi linksmiau, kai nutrauki santykius – ilgiesi.
2024-02-06

„Man-go“ ir „Sadboi“ daina „Ar dar mane sapnuoji?“ nėra plagiatas: savo reputaciją kūrėjai žada ginti teisme

Šiemetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai pakurstė ne vieną skandalą dėl kai kurių Lietuvos muzikos kūrėjų galimai nuplagijuotų užsienio autorių kūrinių. Tačiau garsių Lietuvos muzikos prodiuserių ir dainų kūrėjų teigimu, vienas skandalo epicentre atsidūręs kūrinys kaltinimų plagiavimu sulaukė visiškai nepagrįstai. Šių metų M.A.M.A apdovanojimų ceremonijos metu viešos pašaipios humoristinės kritikos dėl panašumo į rusišką dainą „Позвони“ (liet.
2024-02-01

M.A.M.A. apdovanojimuose – abejonės dėl MAN-GO ir SADBOI dainos originalumo: pakomentavo Gintaras Bendžius

Ant M.A.M.A. 2023 scenos dėl dainų plagijavimo sugėdinti keli atlikėjai – tai jau anksčiau skandalingai pagarsėjusi grupė „Hypocrite“ ir atlikėja Adrina bei legendinė grupė „Man-go“ su „Sadboi“. Pastarasis duetas buvo kaltinamas nukopijavęs dainą „Ar dar mane sapnuoji?“ nuo rusiško kūrinio. „Patikrinam dar vieną dainą“, – M.A.M.A. 2023 apdovanojimų metu scenoje pasakė vedėjas Justinas Jankevičius.
62 2024-01-29

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu pradėjo šeimos verslą: „Tai – kaip ketvirtas kūdikis“

Grupės „Man-go“ lyderė, gerai Lietuvos muzikos scenoje žinoma Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu ėmėsi naujos veiklos. Jiedu Klaipėdoje atidarė apartamentus „1910“. Juos statė Rimos vyras ir įdėjo be galo daug meilės, bandė išsaugoti Senamiesčio pastatą, palikdamas jame autentiškas detales. Rima Petrauskytė-Paulauskienė dėl savo šeimos verslo, apartamentų „1910“, netveria džiaugsmu.
2024-01-08

„Man-go“ kviečia kartu palydėti besibaigiančius metus: ruošiasi koncertui Kaune

25-ąjį gimtadienį švenčiančios grupės „Man-go“ koncertų turas per Lietuvą su gyvo garso grupe, prasidėjęs prieš mėnesį, tęsiasi su naujienomis. 2024 m. pradžioje grupės ketvirčio amžiaus gyvavimą Lietuvos popmuzikos srityje įprasmins išleidžiamas naujų ir senų dainų naujų versijų rinkinys. Taip pat – geriausių dainų rinkinys vinilinės plokštelės formatu. Į jį pateks kūriniai iš „auksinės“ grupės kolekcijos bei pastarųjų metų populiarumo sulaukę hitai.
2023-12-04

Šį savaitgalį Kaune ir Klaipėdoje – didžiausia metų fiesta su „Man-go“, „Bavarija“, „69 danguje“ ir Sandra

Jau šį savaitgalį Kaune ir Klaipėdoje skambės geriausia visų laikų lietuviška popmuzika! Didžiausioje metų fiestoje dalyvaus net trys ryškios lietuviškos grupės – „Man-go“, „Bavarija“, „69 danguje“ ir ypatinga viešnia iš Vokietijos – Sandra. Visi Lietuvos atlikėjai šiems koncertams ruošia specialias savo geriausių dainų programas ir pasirodys su gyvo garso grupėmis, o Sandra kartu atsiveža ir savo šokėjų komandą.
2023-11-30

Prasideda jubiliejinis „Man-go“ turas: „Jaučiamės lyg pirmą kartą“

Šį šeštadienį premjeriniu pasirodymu Panevėžyje prasideda 25-ąjį gimtadienį švenčiančios grupės „Man-go“ koncertų turas per Lietuvą su gyvo garso grupe.   „Pirmasis pasirodymas – pats sunkiausias, kai pasitikriname viską, ilgai trunkantį pasiruošimą su techniniais sprendimais, apšvietimu, LED ekranais, specialiais efektais ir šimtais įvairių smulkmenų.
2023-11-08

Rima Petrauskytė – apie 25 metus scenoje, grupės šlovę ir gerbėjus: „Vyrų dėmesio nebesulaukiu“

Vienos žinomiausių Lietuvos merginų grupės „Man-go“ laukia jubiliejinis gimtadienis – 25 metai. Tiesa, nors 2008 m. grupė sustabdė veiklą ir trumpam pabėgo iš muzikinio pasaulio, po kelerių metų grįžo dar stipresnė. Grupės lyderė, klaipėdietė Rima Petrauskytė-Paulauskienė (43 m.) neslepia – nors kūrybinis gyvenimas pažeria daugybę iššūkių, į save grįžti padeda artimieji ir buvimas mama.
2023-11-07
REKLAMA
REKLAMA

MAN-GO švenčia 25 metus scenoje: grupės „vilkė“ Rima Petrauskytė-Paulauskienė pasirodė su nauja šukuosena

25-erius metus sėkmingai gyvuojanti grupė MAN-GO per šį laiką patyrė ir pakilimų, ir nuopuolių. Apie visą tai laidoje „Kažkas naujo“ pasakoja nuo pat pradžių joje dainuojanti atlikėja Rima Petrauskytė. MAN-GO šiemet švenčia 25-erių metų gimtadienį, tad dar keturi jubiliejinio turo pasirodymai vyks pirmąjį žiemos mėnesį arenose. O turas startuoja jau lapkritį. Laidą „Kažkas naujo“ su grupės MAN-GO lydere Rima Petrauskyte žiūrėkite straipsnio viršuje.
2023-11-07

Naujas duetas: MAN-GO ir SADBOI pristatė bendrą kūrinį

Kas gali atitolinti vienas nuo kito du mylinčius žmones? Per dideli atstumai, ar pilni lėktuvai? Kūrybinei partnerystei sujungė pajėgas Klaipėdos ir Vilniaus žvaigždės: legendinė grupė MAN-GO įrašė naują dainą su internetinės šokių muzikos ekspertais tituluojamu duetu SADBOI.  „Ar dar mane sapnuoji?“ – kūrinys, skleidžiantis viltį per atstumą mylintiems ar mylėjusiems žmonėms.
2023-09-29

„Man-go“ švenčia 25-ąjį jubiliejų: skelbia apie išskirtinį turą

Ketvirtis amžiaus scenoje: jubiliejų „Man-go“ pasitinka pristatydama dar 1998 metais išleistos savo pirmosios dainos „Ar žinai“ naują versiją. „Nors daugelis galvoja, kad muzikinę veiklą pradėjome su kūriniu „Pavasariniai žiedai“, vis dėlto numeris vienas buvo ne ši daina“ ,– sako grupės merginos. Linkėdamos visiems gerbėjams saulėtos ir įspūdingos vasaros, pačios „Man-go“ narės laiko poilsiui turės mažiau.
2023-06-09

Rima Petrauskytė – apie 25 metus scenoje, dukrų panašumus ir iššūkius: su metais vėl išmokau būti savimi

Vienos garsiausių Lietuvos merginų grupės „Man-go“ laukia jubiliejinis gimtadienis – 25 metai. Tiesa, 2008 m. grupė sustabdė veiklą ir trumpam pabėgo iš muzikinio pasaulio. Po kelerių metų grupė grįžo dar stipresnė. Grupės lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė (42) neslepia – suderinti asmeninį ir kūrybinį gyvenimą tikrai nėra lengva. Prabilusi apie pirmus kartus scenoje, R. Petrauskytė tvirtina, kad per kelis dešimtmečius teko išmokti labai daug.
2023-02-25

Ilgai nesirodžiusios „Man-go“ pristato naują kūrinį: prabilo apie meilę, nuo kurios nereikia bėgti

„Neišeiki“  - naujasis „Man-go“ kūrinys, pasirodęs po ilgos pertraukos. Iki tol grupė pristatė paskutinę naujieną – dainą „Gal kada“ - prieš pusantrų metų.  Šiemet „Man-go“ švenčia 25-ąjį savo gimtadienį, todėl ketina nudžiuginti gerbėjus dar ne viena nauja daina, rašoma pranešime spaudai.   Romantiškas ir lyriškas kūrinys „Neišeiki“, grupės narių manymu, pretenduoja papildyti „auksinę“ hitų kolekciją.
55 2023-02-17

Po 20 metų grupė „Man-go“ dovanoja naują hito „5 minutės“ versiją: kviečia į šventinius koncertus

Likus mėnesiui iki gražiausių metų švenčių, grupė „Man-go“ pristato naują, prieš beveik 20 metų įrašytos dainos versiją ir ruošiasi dviem naujametiniams koncertams. Kūrinys „5 minutės“ pateko dar į 2003-iaisiais išleistą ir didžiulio gerbėjų pripažinimo pelniusį albumą „100 dienų“.   Prasminga ir jautri daina – tarp mylimiausių ir „Man-go“ vokalistės Rimos Petrauskytės-Malašičevės įvardinamų grupės hitų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-11-24

Rima Petrauskytė – apie dukrų skirtumus, sunkumus ir išmoktas pamokas: „Trijų vaikų statusas gerokai išmušė iš vėžių“

Rugsėjo 23-iąją grupės „Man-go“ narė Rima Petrauskytė-Paulauskienė paminėjo ypatingą progą – 42-ąjį gimtadienį. Apie 3 dukreles ir grįžimą į sceną moteris pasakoja su džiaugsmu: „Vaikai pakeičia viską“, – įsitikinusi ji. Naujienų portalui moteris papasakojo apie prabėgusį gimtadienį, kuris sutapo su kita švente, buvimą mama ir draugystę su scenos partnerėmis. „Gimtadienis praėjo puikiai.
2022-10-03

Rima Petrauskytė – apie gyvenimą apvertusią gausią šeimą ir skaudžią netektį: džiugiomis akimirkomis nebepasidalino su brangiu žmogumi

Dainininkė, grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė (41) praeitais metais sulaukė džiugių žinių – jai su vyru Rolandu Paulausku gimė trečioji dukrelė. Moteris pasidalino motinystės džiaugsmais ir papasakojo apie savo vaikystę. Moteris apie nėštumą socialiniuose tinkluose paskelbė dar nepasibaigus rudeniui, o gruodžio viduryje jai gimė dukrelė. „Šis kūdikis – stebuklas.
2022-02-19

Šios Kalėdos „Man-go“ lyderei Rimai bus ypatingos: su vyru susilaukė trečios atžalos

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė šiuo metu su vyru išgyvena pačius gražiausius jausmus. Pora susilaukė trečios atžalos. Šiemet Kalėdas pora sutiks su dar gausesne šeima. Žmonės.lt pranešė, jog jiems gimė mergaitė. Primename, kad visai neseniai rašėme apie tai, jog moterį netrukus aplankys gandrai. Šią žiemą dainininkė su vyru Rolandu supuos trečią atžalą: „Kol kas dar nesame tikri, ar mūsų šeimoje augs trys mergaitės – gydytojai tiksliai negali atsakyti.
2021-12-14

Grupė „Man-go“ pristato naujieną: meilė skatina elgtis beprotiškai

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys – bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.
2021-06-25

Legendinės grupės „Man-go“ atlikėjos talentas atima žadą: kiti negaili pagyrų

Klaipėdoje gyvenanti grupės „Man-go“ narė ir pedagoginės psichologijos specialistė Gabija Sruogiūtė-Stašienė artimuosius bei draugus stebina ne tik savo balsu, bet ir konditerijos šedevrais. Ir nors moteris juokauja, kad nemėgsta gaminti maisto, kai kalba pasisuka apie saldumynus – ji su mielu noru, turėdama laisvo laiko, sukiojasi virtuvėje, ir kepa burnoje tirpstančius tortus.
2021-04-11

BŪK NAMIE! Velykas „Man-go“ lyderė švęs kitaip: sunku, kai vyras toli

TV3 televiziją spalvingiausią metų šventės – Šv. Velykų savaitgalį, kviečia praleisti kartu! Šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, žiūrovai išvys specialią pavasario šventės programą „Velykos #IšNamų“. Jos metu TV3 ekrano veidai, pop muzikos atlikėjai, operos žvaigždės, sportininkai sveikinsis iš namų.
2020-04-10

„Man-go“ pavasarį pasitinka su naujais darbais: tikisi, kad koronavirusas nesugriaus planų

Kalendorinį pavasarį grupė „Man-go“ pasitiko su nauju albumu, turinčiu simbolinį pavadinimą „2020“: šiandien internetinėse muzikos platformose gerbėjus pasiekė dešimt dainų. Tai pirmasis merginų albumas, pasirodęs skaitmeniniu formatu ir 13-asis per visą grupės istoriją, rašoma pranešime spaudai. Į albumą „2020“ pateko „Man-go“ kūriniai, žymintys paskutinių ketverių metų grupės veiklos etapą.
2020-03-03

Žinios iš „Man-go“: tai prisiminus, kaskart kūnu laksto šiurpulys

„Dar nuo Šekspyro laikų meilės istorijose ne visada abu išgyvena gražiausią pasaulyje jausmą“, – sako „Man-go“ merginos, pristatančios naujausią savo kūrinį „Meilė be atsako“. Ši daina – įžanginis akordas prieš naujo albumo pasirodymą. Planuojama, kad naujausių kūrinių rinkinys pasieks gerbėjus artimiausią mėnesį.  Socialinio tinklo „YouTube“ platformoje dainą „Meilė be atsako“ iliustruoja akimirkos iš 20-mečio jubiliejinių koncertų turo.
2020-02-10

„Man-go“ ruošiasi naujam skrydžiui: tai, ką išgyvenome – neapsakoma žodžiais

Praėjusių metų spalį prasidėjęs grupės „Man-go“ dvidešimtmečio koncertų turas pasiekė finišo tiesiąją: šįmet surengta 14 koncertų ir atiduota pagarbos ir dėmesio duoklė mažesnių Lietuvos miestų gyventojams. Anšlaginiai pasirodymai lydėjo grupės koncertus ir pavasarį, ir rudenį, rašoma pranešime spaudai. Jubiliejinį turą vainikuos pasirodymai 2020 m. sausį Panevėžyje ir gimtojoje Klaipėdoje.
2019-11-26

Susižadėjo grupės „Man-go“ narė Rima

Dainininkė Rima Petrauskytė-Malašičevė žengė svarbų gyvenimo žingsnį. Grupės „Man-go“ vokalistė susižadėjo su širdies draugu. Apie tai 36-erių atlikėja gerbėjams ir bičiuliams pranešė populiariausiu būdu – pakeisdama santykių statusą socialinėje erdvėje. Su nauja meile R. Petrauskytė-Malašičevė buvo pastebėta balandį. O paskui dalyvaudama vienoje televizijos laidoje patvirtino, kad į jos širdį ir vėl pasibeldė meilė. Moteris neslėpė, kad su šiuo vyru norėtų žengti prie altoriaus.
2017-06-01

Rima iš „Man-go“ papasakojo savo jaunystės meilės istoriją

Merginų grupė „Man-go“ savo gerbėjams pristato naujausią dainą „Nesigailėjau“, kurioje grupės lyderė Rima subtiliai atskleidžia jaunystėje pajūryje užsimezgusio romano istoriją. Kadangi dainoje širdį išlieja būtent Rima, kartu su daina pristatoma ir naujausia jos fotosesija.
2016-07-01

„Man-go“ vokalistės Rimos figūra prie langų sutraukia praeivių būrius

Žinomiems žmonėms nėra paprasta išsaugoti savo privatumą, kadangi spauda ir gerbėjai nori apie juos paprastai nori žinoti viską. Tuo neseniai įsitikino ir grupės „Man-go“ vokalistė Rima Petrauskytė-Malašičevė, pro savo namo langus išvydusi būrelį ją stebinčių gerbėjų. Visgi moteris į situaciją pažiūrėjo su humoru, ir netrukus ėmėsi susirinkusiems vesti mankštą.
2016-05-16

Po grupės lyderės ligos „Man-go“ pristato naują jautrią dainą

Neseniai savo gerbėjams pristačiusi kūrinį „Gal per ilgai“, merginų grupė „Man-go“ skuba pristatyti dar vieną naujausią savo dainą „Paviršius širdies“. Joje merginos jautriai pasakoja apie išsiskyrimo skausmą. Šią dainą merginos gerbėjams pristatyti planavo gerokai anksčiau, tačiau planus sugriovė grupės lyderės Rimos liga. Užklupęs gerklės skausmas, o vėliau ir gripas, visam mėnesiui privertė „Man-go“ narę sustoti ir skirti laiko sau bei savo sveikatai.
2016-03-07

„Man-go“ pristato „Facebook“ uždrausto vaizdo klipo užkulisius

Merginų grupė „Man-go“, neseniai pristačiusi mini albumą „Aš taip norėčiau“ ir dainos „Gal per ilgai“ vaizdo klipą, kviečia gerbėjus pažvelgti į šio klipo filmavimo užkulisius. Gerbėjai turėtų būti suintriguoti pamatyti, kaip buvo filmuojamas šis vaizdo klipas, mat socialinis tinklas „Facebook“ jį įvertino kaip pernelyg erotišką.
2015-12-21

Grupė „Man-go“ pristato naują kūrinį ir užburiančią fotosesiją

Merginų grupė „Man-go“ šią vasarą ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir neapleidžia naujojo minialbumo įrašymo darbų. Šiandien merginos pristato vasarišką dainą „Laiku“ ir ne ką mažiau vasariškos fotosesijos kadrus, užfiksuotus ankstyvą rytą Nidoje. Naujas grupės kūrinys „Laiku“ savyje slepia kai ką ypatingo.
2015-07-15

Naujoje dainoje „Man-go“ lyderė Rima atskleis savo asmeninius išgyvenimus

Grupė „Man-go“ netrukus pristatys visiškai naują savo kūrinio „Aš taip norėčiau“ vaizdo klipą. Kol kas grupės merginos su savo gerbėjais dalinasi klipo tyzeriu. Asmeninį gyvenimą nuo viešumos sauganti grupės lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė prisipažįsta, jog dainoje ir vaizdo klipe bus galima rasti ir nemažai jos asmeninių išgyvenimų detalių. „Aš taip norėčiau“ – pirmoji visiškai nauja grupės „Man-go“ daina.“ Ją grupė jau pristatė vienos televizijos laidos metu.
2015-04-22

MAN-GO narė Rima: 24 valandų paroje man per mažai

Grupės MAN-GO lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė ir vėl prisiminė, kas yra beprotiškas tempas. Prasidėjus grupės veiklai tenka ne tik koncertuoti, dirbti įrašų studijoje, bet ir dalyvauti įvairiuose projektuose bei filmavimuose. Moteris pripažįsta – toks krūvis dažnai priverčia pamiršti apie miegą. Pastarosiomis dienomis grupės merginos intensyviai ruošiasi pirmajam savo koncertui už Lietuvos ribų.
2015-02-04

Grupė „Man-go“ savo gerbėjus nustebins M.A.M.A.2014 apdovanojimuose

Marijonas Mikutavičius, „Biplan“, Džordana Butkutė, „Bavarija“, Alina Orlova, „G&G Sindikatas“, Vidas Bareikis, „Leon Somov & Jazzu“, Linas Adomaitis ir daugelis kitų, - tokioje išskirtinėje kompanijoje, kuri koncertuos M.A.M.A.2014 apdovanojimuose, pasirodys ir grupė „Man-go“. Ceremonijoje ji ketina nustebinti savo gerbėjus amą atimančiu pasirodymu.
2015-01-21

Buvusi „Mango“ narė R. Petrauskytė-Malašičevė: sugrįžtu ne dėl to, kad kažkam kažką įrodyčiau

Dar pavasarį pirmą kartą „Chorų karuose“ pasirodęs naujas projektas MAN-GO, kurį sudaro legendinės grupės „Mango“ atlikėja Rima Petrauskytė-Malašičevė ir grupės „Mochito“ narės Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė, sukėlė nemažą apkalbų laviną. Dabar grupė MAN-GO skelbia oficialų startą ir žada savo gerbėjams gausybę staigmenų. Beje, merginos skuba raminti tiek „Mango“, tiek „Mochito“ gerbėjus. „Mochito“ toliau tęsia savo veiklą, o grupė MAN-GO – tik dar vienas iššūkis Justinai ir Gabijai.
2014-09-19
Į viršų