malinauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malinauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malinauskas“.

Pukelio-Šviniaus ir Malinausko ginčas: verslininkas siekia, kad byla dėl informacijos paneigimo būtų svarstoma iš naujo

Vilniaus apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti verslininko Arūno Pukelio, pravarde Švinius, skundą, kuriuo jis ginčija jam anksčiau nepalankų teismo sprendimą ir siekia, kad jo ginčas su tinklaraštininku Skirmantu Malinausku būtų nagrinėjamas iš naujo arba būtų tenkinti jo ieškiniai dėl informacijos paneigimo, neturtinės žalos atlyginimo.

Žiniasklaida: Druskininkų meras Malinauskas pripažino, kad Vijūnėlės dvaras buvo statomas jam

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas patvirtino, kad vadinamasis Vijūnėlės dvaras buvo statomas jam, meras planavo užbaigtą pastatą perpirkti iš bičiulio verslininko Žilvino Povilonio.   „Aš niekad neslėpiau, kad su Žilvinu aš buvau suderinęs – kodėl aš rūpinausi statybomis, todėl kad męs buvome sutarę: jam statom už jo pinigus, o aš jį išpirksiu pardavęs savo dabartinį namą.

Teismo niuksas Skirmantui Malinauskui: viena detalė nulėmė bylos prieš Arūną Pukelį baigtį

Teisme išnagrinėtas tinklaraštininko Skirmanto Malinausko ir buvusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidento Arūno Pukelio (pravarde Švinius) konfliktas. S. Malinauskas kreipėsi į teismą dėl A. Pukelio viešai paskleistų teiginių, kurie, anot ieškovo, neatitinka tikrovės ir jį žemina. Iš A. Pukelio S. Malinauskas siekė priteisti patirtą neturtinę žalą, kurią sudaro 1 euras. Taip pat teismo prašyta, kad atsakovas padengtų S. Malinausko patirtas bylinėjimosi išlaidas.

Druskininkų meras Malinauskas: nepaprastoji padėtis kurorto gyvenimo nesustabdys

Nepaprastoji padėtis, kurią siekiama įvesti dėl situacijos pasienyje su Baltarusija, Druskininkų gyvenimo nesustabdys, tačiau atvykstantiesiems reikėtų turėti asmens dokumentą, teigia kurorto meras Ričardas Malinauskas. „Ką tik patikino vidaus reikalų ministrė ir viceministras, kad tikrai nesustabdys“, – BNS antradienį sakė Druskininkų vadovas. Jis taip pat pridūrė, kad atvykstantiesiems į Druskininkus geriau turėti asmens dokumentą – galima patikra, tačiau jokių ribojimų nebus.
Aktualijos 2021-11-09

Arūnas Pukelis apie galimybę susitaikyti su Skirmantu Malinausku: jokiu būdu

Teisme įvyko pirmoji buvusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidento Arūno Pukelio (pravarde Švinius) ir tinklaraštininko Skirmanto Malinausko akistata. Tarp jų įsiplieskusį konfliktą pradėjo narplioti Vilniaus miesto apylinkės teismas. Per parengiamąjį posėdį teismas nusprendė, kad S. Malinauskas turės pateikti finansines ataskaitas apie už tam tikrą laikotarpį gautas pajamas.

Pirmoji Arūno Pukelio akistata su Skirmantu Malinausku teisme

Tarp buvusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidento Arūno Pukelio (pravarde Švinius) ir tinklaraštininko Skirmanto Malinausko įsiplieskę nesutarimai pradėti narplioti Vilniaus miesto apylinkės teisme. Nors dėl žeminančių ir reputacijai kenkiančių teiginių praeityje ne kartą teistas A. Pukelis kreipėsi dar 2020 m. lapkričio 13-ąją, tačiau į pirmąjį posėdį abiem pusėms pavyko susirinkti tik šį ketvirtadienį.

„Belorus“ sanatorijos darbuotojų kantrybė dėl sankcijų baigėsi: didelė kolona piketo dalyvių atvyko į Vilnių

Jau penktas mėnuo, kai Druskininkuose stovinčios ,,Belorus” sanatorijos darbuotojai negauna pajamų. Nuo to laiko, kai bankas, kaip sankciją Baltarusios režimui, įšaaldė sąskaitas, žmonės teigia neturintys pinigų pragyvenimui ir laukia pagalbos iš Lietuvos Vyriausybės. Ketvirtadienį „Belorus“ darbuotojų druskininkiečių kantrybė išseko. Didelė kolona, kartu su miesto meru, pajudėjo Vilniaus link.

Premjeras apie Malinausko pasitraukimą iš pareigų: man tai yra didelis praradimas

Tebekunkuliuojant aistroms dėl Valstybės saugumo departamento veiksmų ir Lietuvą purtant koronaviruso baimėms, ketvirtadienį Lietuvoje kilo diskusijos dėl dar vieno skandalo. Šį kartą jis – Vyriausybėje. Dėl nesutarimų su Sveikatos apsaugos ministru iš pareigų traukiasi premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas.  Apie tai TV3 studijoje kalbėjosi žurnalistas Vladimiras Laučius ir pats premjeras Saulius Skvernelis. Gal pradėkime nuo degtinės.

SAM draudimą ekspertui komentuoti koronavirusą premjero patarėjas vadina laisvės varžymu

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) draudimą Užkrečiamų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktoriui Sauliui Čaplinskui komentuoti situaciją dėl gripo ir kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas vadina laisvės varžymu.

Skvernelio rinkiminės kampanijos komunikacijai vadovaus Malinauskas

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas vadovaus S. Skvernelio prezidento rinkimų štabo komunikacijai. „Nuo rytojaus aš pradedu dirbti Sauliaus Skvernelio rinkimų štabo komunikacijos vadovu“, – BNS ketvirtadienį sakė S. Malinauskas. Kaip premjero patarėjas S. Malinauskas išeina nemokamų atostogų. „Tiek, kiek truks kampanija, kol joje dalyvaus S. Skvernelis, aš premjero patarėju nebedirbsiu. Tai yra nemokamos atostogos“, – sakė jis.
REKLAMA
REKLAMA

VTEK: Malinauskas naudojosi postu naudai gauti

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, jog Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasinaudojo pareigomis asmeninei naudai gauti ir tokiais veiksmais pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas.  Tiriant nustatyta, kad pernai spalį R. Malinauskas dalyvavo savivaldybės organizuotoje šventėje, skirtoje Vietos savivaldos dienai. Jis šiame renginyje vykdė mero pareigas ir turėjo reprezentuoti savivaldybę.
Aktualijos 2019-02-27

Pietų Lietuvos kunigaikščiai – Malinauskas ir Margelis

Dvi pietų Lietuvos savivaldybes valdo ilgamečiai merai, kurie siekdami išlaikyti valdžią keitė partijas, bet nepakeitė savo valdymo modelio. Druskininkų ir Lazdijų merai kieta ranka valdo savo miestus ir opozicijai šiuose rajonuose nėra lengva. Portalas tv3.lt siūlo pasižvalgyti po Dzūkiją.  Druskininkai yra ne tik vienas gražiausių Lietuvos kurortų, bet ir miestas, kurį ilgą laiką valdė socialdemokratai, o tiksliau – nepakeičiamas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Druskininkų meras Malinauskas atvyko į STT, jam pareikšti įtarimai

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ketvirtadienio popietę atvyko apklausai į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT). Prieš pusvalandį Gedimino prospekte suėmė mero patarėją Aivarą Kadziauską.  Abiems teisėsauga ketvirtadienį pareiškė įtarimus prekyba poveikiu ir papirkimu, pranešė STT.  „Druskininkų meras ir jo patarėjas įtariami prekyba poveikiu ir papirkimu, veikiant organizuotoje grupėje“, – rašoma STT pranešime spaudai.
Aktualijos 2019-02-21

Druskininkų merui Malinauskui atimta teisinė neliečiamybė

Šiandien Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) panaikino Druskininkų mero Ričardo Malinausko teisinę neliečiamybę. Jis turėjo neliečiamybę kaip kandidatas į Druskininkų merus. Politikas rinkimuose dalyvauja su visuomeniniu komitetu „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“. Pagal įstatymus, kandidatas savivaldos rinkimuose be Vyriausiosios rinkimų komisijos sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, negali būti kitaip suvaržyta jo laisvė.

Malinauskas: tai seniai planuotas susidorojimas prieš rinkimus

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas trečiadienį teigė nematantis „jokių problemų“, jeigu bus panaikinta jo teisinė neliečiamybė arba jis bus sulaikytas, o teisėsaugos išsakytus teiginius pavadino planuotu susidorojimu. „Jokių problemų dėl neliečiamybės panaikinimo, jokių problemų dėl teisinių dalykų. O kad tai yra seniai planuotas susidorojimas prieš rinkimus, tai yra faktai ir akivaizdūs dalykai.

Prašys panaikinti Druskininkų mero Malinausko neliečiamybę

Teisėsauga prašys panaikinti Druskininkų mero Ričardo Malinausko neliečiamybę, kad jam būtų galima pateikti įtarimus dėl korupcijos, trečiadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnybos vadas Žydrūnas Bartkus. Jo teigimu, teisėsauga įtaria, kad mokėti kyšiai vadinamojoje Vijūnėlės dvaro byloje. R. Malinauskas turi neliečiamybę kaip kandidatas savivaldos rinkimuose. Su meru BNS trečiadienį nepavyko susisiekti.

Skvernelis apie patarėją Malinauską: tai jo asmeninė nuomonė

Premjeras Saulius Skvernelis sako nepritariantis savo patarėjo Skirmano Malinausko palyginimui, jog Švietimo ir mokslo ministerijoje nakvojančių mokytojų elgesys primena Rusijos veiksmus Kryme. „Jūs kada rašote savo asmeniniame feisbuke, tai yra jūsų žiniasklaidos priemonės pozicija ar jūsų? Jeigu tai yra Vyriausybės pozicija, ji yra išsakoma Vyriausybės vardu“, – į BNS žurnalisto klausimą, ar tai oficiali Vyriausybės pozicija, atsakė premjeras.

Premjero patarėjas mokytojus baugina policija

Ministro pirmininko patarėjas Skirmantas Malinauskas sako, jog iš Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) nesiskirstantys mokytojai pažeidžia įstatymus ir toliau nevykdant reikalavimų – turi būti kviečiama policija. Portalo Delfi.lt laidoje „Dėmesio centre“ S. Malinauskas teigė, jog tokių priemonių, jei prireiktų, turėtų imtis ŠMM administracija. „Dėl ko negali derėtis (...) – ar laikysimės įstatymų šitoje valstybėje, ar ne.

Premjero patarėjas įkliuvo: dėl atskleistos informacijos bus atliekamas tyrimas

Vyriausybės kanceliarija atliks tyrimą dėl premjero patarėjo Skirmantas Malinausko viešai atskleistos „jautrios informacijos“ apie kanceliarijos praktiką naikinant Ministrų kabineto pasitarimo įrašus, informuoja naujienų portalas 15min.lt. Pats S. Malinauskas BNS išreiškė viltį dėl pradėto tyrimo neprarasti teisės dirbti su slapta informacija, nes tai, anot jo, reikštų jo darbo premjero komandoje pabaigą.
Aktualijos 2018-10-12

Registrų centrą ketinama perduoti Susisiekimo ministerijai

  Susisiekimo ministras Rokas Masiulis išspręs Registrų centro skaidrumo problemas, tikisi premjeras, komentuodamas siūlymą įmonę perduoti Susisiekimo ministerijai. R. Masiulis teigia, kad įmonės skaidrumo problemos bus sprendžiamos, konsolidavus valstybės informacinių technologijų (IT) išteklius.   „Šiandien priimti preliminarūs sprendimai, kad ši įmonė (Registrų centras - BNS) kaip gana svarbi įmonė pereitų Susisiekimo ministerijos žinion.
Aktualijos 2017-10-25

Druskininkų meras pareiškė tapęs gamtos pridarytų eibių auka

Štai dėl šios sodybos, stovinčios Latežerio kaime, netoli Druskininkų, kurorto meras Ričardas Malinauskas su įvairiomis instancijomis kaunasi trejus metus. Kai 2014 metais politiko poilsiavietė užkliuvo aplinkosaugininkams ir statybų inspekcijai, vieni išsiaiškino, kad Malinausko sodybos tvora įeina į Ratnyčios upelį, kiti – kad leidimas sodybai statyti išduotas su pažeidimais. Leidimą buvo išdavusi Druskininkų savivaldybė.
Aktualijos 2017-10-17

Druskininkų mero Ričardo Malinausko istorijos su tvoromis tapo anekdotu

Kad Druskininkų mero Ričardo Malinausko gyvenamojo namo kieme yra atsidūręs gabalas valstybinės žemės su tvenkiniu, buvo susizgribta prieš ketverius metus. Sklypas aptvertas vientisa, vienoda tvora. Pradėjus aiškintis aplinkybes Malinauskas išsigynė užgrobęs valstybinę žemę ir aiškino, kad nežino, kas kartu su jo privačiu sklypu aptvėrė ir valstybei priklausančią žemę. Tvora prie Malinausko namų, juosianti valstybinį sklypą, teismo sprendimu tapo bešeimininke.

Legendinė tvora griūva: Druskininkų meras nebesipriešina

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas patenkino teismo sprendimą nugriauti savo sodybos tvorą, stovėjusią per arti Ratnyčios upelio. „Buvo paprašyta darbininkų, kad nugriautų. Yra teismo sprendimas. Aišku, yra apmaudu, kad teismai vadovaujasi ne teisinės valstybės pagrindais, t. y įstatymine baze, – aiškino R.Malinauskas. – Jeigu 1960 metų tvora turi būti nugriauta pagal 1992 metų Vyriausybės nutarimą, tai aš kažkaip daugiau ko pakomentuoti ir negaliu.

Druskininkų meras sulaukė prastos žinios

Druskininkų savivaldybei priklausanti tvora, pastatyta greta miesto mero Ričardo Malinausko namo ir užtverianti valstybinę žemę, pažeidžia viešąjį interesą, paskelbė Kauno apygardos prokuratūra. Pasak prokuratūros pranešimo, patikrinimą ji pradėjo gavusi grupės asmenų prašymą įvertinti Druskininkų savivaldybės bei Nacionalinės žemės tarnybos Druskininkų skyriaus tarnautojų veiksmų teisėtumą, taip pat imtis priemonių viešajam interesui ginti.

Druskininkams gresia netekti dujų

Siekiant, kad Druskininkuose nuo spalio nesutriktų dujų tiekimas, Energetikos ministerija siūlo keisti ekstremalios padėties skelbimo tvarką - ją būtų galima skelbti, dar iki nutrūkstant dujų tiekimui. Šiuo metu ekstremalią situaciją galima skelbti, kai dujų tiekimas nutrūksta 24 valandoms.
2016-09-06

Istorija kartojasi: VTEK pateisino Ričardo Malinausko žaidimus

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas turėjo teisę pasitelkti savivaldybės lėšomis samdomus teisininkus teikiant skundus Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai (ŽEIT), nes gynė savo, kaip savivaldybės mero garbę ir orumą, konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Tai VTEK konstatavo, ištyrusi pateiktą informaciją dėl galbūt pažeistų R.Malinausko viešųjų ir privačių interesų.

Druskininkų meras ieško patikėtinių valdžioje

Rengdamasis Seimo rinkimams, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Druskininkų skyrius praėjusią savaitę vienmandatėje apygardoje iškėlė Zenoną Streikų. Jis yra Druskininkų mero Ričardo Malinausko bendražygis nepartiniame judėjime „Už Druskininkus“. Z.Streikus yra Druskininkų savivaldybės tarybos narys, išrinktas pagal Socialdemokratų partijos sąrašą. Jis socialdemokratams priklausė iki šių metų balandžio, o partiją paliko su R.Malinausku ir keliasdešimt kitų partijos kolegų.
Aktualijos 2016-06-16

Kontrolieriai palaimino Druskininkų mero ramybę

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nusprendė nutraukti tyrimą dėl Druskininkų mero Ričardo Malinausko interesų savivaldybės tarybai priimant teritorijų planavimo dokumentus. Tyrimą VTEK pradėjo gavusi Druskininkų savivaldybės tarybos narių pranešimą.

Nagrinės Druskininkų mero interesus

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį vėl aiškinsis Druskininkų mero Ričardo Malinausko interesus. Komisija vertins, ar meras nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o jam iškilus – nusišalinti. Tyrimą VTEK pradėjo gavusi Druskininkų savivaldybės tarybos narių pranešimą.
Aktualijos 2016-06-08

Ričardo Malinausko akibrokštai socdemų jau nebestebina

Socialdemokratų nenustebino buvusio partijos kolegos Druskininkų mero Ričardo Malinausko planai su buvusiais socialdemokratų Druskininkų skyriaus nariais kurti atskirą judėjimą. Pasak partijos vicepirmininkų Algirdo Syso bei Gedimino Kirkilo, tokio scenarijaus ir reikėjo tikėtis. „Kaip vieną iš variantų, ką jis darys, aš iš karto sakiau, kad gali būti judėjimas „Malinauskas ir Druskininkai“, greičiausiai taip ir vyksta. Nemačiau (jų) nuotaikos, kad būtų pasiruošę grįžt greitu laiku.
Aktualijos 2016-04-28

Netikėtas Druskininkų mero žingsnis: kuria atskirą judėjimą

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas su buvusiais socialdemokratų Druskininkų skyriaus nariais kuria atskirą judėjimą. „Buvome susirinkę beveik apie 100 žmonių ir nusprendėme, kad kursime savo judėjimą“, - BNS ketvirtadienį sakė R.Malinauskas.

Vėl užsimota prieš Druskininkų merą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nusprendė pradėti tyrimą, ar Druskininkų meras Ričardas Malinauskas nepažeidė įstatymų, kai samdėsi jį ginančius advokatus už savivaldybės pinigus. VTEK pranešė, kad pagal privataus asmens gautą skundą aiškinsis, ar meras nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

Druskininkų „grietinėlės“ staigmena: paliko socialdemokratus

 Socialdemokratų partijos gretas paliko beveik visas Druskininkų miesto skyrius, praneša naujienų portalas delfi.lt. „Skyrius subyrėjo. Žmonės išėjo iš partijos, daug žmonių. Tiesą sakant, net nežinau, kas liko, nes dar turėsime suskaičiuoti. Nepaskirtas nei laikinasis skyriaus vadovas.

Ričardas Malinauskas pasitraukė iš Socialdemokratų partijos

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas pasitraukė iš valdančiosios Socialdemokratų partijos. Tai po partijos prezidiumo posėdžio pranešė partijos vicepirmininkas Gediminas Kirkilas. „Jis parašė pareiškimą, kad pasitraukė iš Socialdemokratų partijos, iš prezidiumo, iš partijos pirmininko pavaduotojo pareigų“, – žurnalistams pirmadienį po valdybos posėdžio sakė G.Kirkilas. Pasak G.Kirkilo, pareiškime dėl pasitraukimo R.Malinauskas motyvų nenurodė.

Premjerui – trys svarbūs klausimai

Dešimt Seimo narių kreipėsi į premjerą Algirdą Butkevičių prašydami atsakyti į tris klausimus. Parlamentarai klausia, ar premjeras pripažįsta, kad aplinkos ministras K. Trečiokas melavo Seimo Antikorupcijos komisijai, neigdamas faktą, kad jam meras Ričardas Malinauskas 2015 m. rugsėjo 21 d. skambino ir prašė nedelsiant parengti ir priimti specialų Vyriausybės nutarimą, kuriuo būtų panaikintas iki tol galiojęs kurortinių zonų reglamentavima Taip pat klausia, kaip ministras pirmininkas politiškai ...

Druskininkų „Aqua“ centro kapitalas ženkliai šoktels

Druskininkų savivaldybei priklausančio sveikatingumo ir poilsio centro „Aqua“ įstatinį kapitala ketinama padidinti 21,254 mln. eurų. Kapitalas būtų didinamas turtiniu įnašu - šiuo metu savivaldybei priklausančiu turtu, įskaitant ir vandens pramogų parką. Tai numatantis Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus siūlymas bus svarstomas penktadienį vyksiančiame Druskininkų savivaldybės tarybos posėdyje.
Aktualijos 2016-03-25

J.Bernatonis dėl R.Malinausko: jokio tarpininkavimo nebuvo

Teisingumo ministras socialdemokratas Juozas Bernatonis tvirtina netarpininkavęs bendrapartiečio Druskininkų mero Ričardo Malinausko susitikimui su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl vadinamojo Vijūnėlės dvaro, o tik nukreipęs jį į kompetentingą instituciją.
Aktualijos 2016-03-22

Aplinkos ministras savo likimą pareigose spręs su „tvarkiečių“ vadovybe

„Tvarkos ir teisingumo“ į pareigas deleguotas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas sako, kad savo likimą pareigose kitą savaitę spręs kartu su partijos vadovybe. „Aš matau, kad tokiomis aplinkybėmis dirbti yra nepaprasta, todėl kitą savaitę su mane delegavusios partijos vadovybe spręsime, ar aš toliau dirbsiu, ar ne“, – BNS trečiadienį sakė ministras.
Aktualijos 2016-03-09

Skandalų sūkuryje figūruojantis Druskininkų meras: ministro vietoje neatsistatydinčiau

Druskininkų meras socialdemokratas Ričardas Malinauskas po paviešintų pokalbių su aplinkos ministru „tvarkiečiu“ Kęstučiu Trečioku sako nematantis jokio pagrindo ministrui atsistatydinti. „Tikrai tokio dalyko nei patarinėsiu, nei stengsiuosis sulaikyti, jei žmogus priėmė tokį sprendimą.

Pokalbio išklotinių skandalo atomazga: ministro likimas – ekspertų rankose

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį turėtų gauti teisininkų išvadas dėl aplinkos ministro „tvarkiečio“ Kęstučio Trečioko pasisakymų, po kurių priims sprendimą dėl jo galimybės toliau eiti pareigas. Ministrui pirmininkui pavaldūs teisininkai analizuoja, ar K.Trečiokas melavo Seimo Antikorupcijos komisijai, liudydamas aplinkybes, kaip buvo priimtas Vyriausybės nutarimas dėl kurortinių zonų panaikinimo.

Pokalbių išklotinių viešinimas – už ar prieš?

Be abejo, viešinčiau pokalbio išklotines, nekyla jokių klausimų, „Žinių radijui“ apie antradienį paviešintus socialdemokratų pokalbius sakė žurnalistas Andrius Tapinas.   „Dabartinėje situacijoje turime žinoti šiuos dalykus, nes tam tikra prasme yra suponuojama, kad teisinės valstybės pamatai ne visai tvirti yra, jeigu tokie dalykai yra viešinami.

Socialdemokratai stojo ginti Druskininkų mero

Valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skaidrumo grupės vadovas, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas teigia nematantis reikalo svarstyti Druskininkų mero socialdemokrato Ričardo Malinausko elgesio siekiant pakeisti Vyriausybės nutarimą dėl kurorto apsaugos zonų panaikinimo.

Paviešintos pokalbių išklotinės: Ričardas Malinauskas darė spaudimą Vyriausybei

Druskininkų meras socialdemokratas Ričardas Malinauskas pernai rudenį ragino Vyriausybę greičiau priimti nutarimą dėl kurortinių zonų, sakydamas, kad jis padėtų savivaldybei teisminiame procese, rodo pokalbių išklotinės.  „(...) mums šį penktadienį yra teismas, kur savivaldybė dalyvauja ir kuriame išsispręstų vienas iš klausimų, jeigu būtų tas nutarimas priimtas“, - telefonu ūkio ministrui Evaldui Gustui rugsėjo 21 dieną sakė R.Malinauskas.

Neleista performuoti sklypus prie Vijūnėlės „dvaro“

Druskininkų savivaldybei kol kas draudžiama performuoti sklypus prie vadinamojo Vijūnėlės dvaro, nes tai smarkiai apsunkintų arba padarytų neįmanoma šiuo metu teismuose nagrinėjamą viešojo intereso gynimo bylą. Vilniaus apygardos teismas penktadienį atmetė Druskininkų savivaldybės atskirąjį skundą dėl laikinųjų apsaugos priemonių panaikinimo.

Ričardas Malinauskas kuriam laikui gali ramiau atsikvėpti

Keturi Druskininkų socialdemokratai, savivaldybės taryboje priimdami sprendimus dėl vandens parko, kuriame dirbo jų artimieji, interesų nesupainiojo, konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Sprendimas dėl mero socialdemokrato Ričardo Malinausko nepriimtas - komisija žada kviesti jį į kitą posėdį paaiškinti kai kurias aplinkybes, sako VTEK pirmininkas Romas Valentukevičius.
Aktualijos 2016-02-10

STT apklausė premjerą

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) trečiadienį liudytoju apklausė premjerą socialdemokratų partijos vadovą Algirdą Butkevičių ikiteisminiame tyrime dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų reglamentavimo. Tai BNS patvirtino pats premjeras A.Butkevičius. „Aš jau ką tik buvau apklaustas“, - interviu BNS trečiadienį sakė Vyriausybės vadovas. „Galiu pasakyti, kad tikiuosi, kad abejonės praktiškai buvo išsklaidytos“, - pridūrė A.Butkevičius.
Aktualijos 2016-02-10

Druskininkų mero laukia svarbus VTEK sprendimas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketina priimti sprendimą, ar Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir kiti savivaldybės socialdemokratai nesupainiojo interesų galbūt priimdami sprendimus dėl Druskininkų vandens parko. Be R.Malinausko, komisija priims sprendimą dėl socialdemokratų mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus, tarybos narių Virgaudo Taletavičiaus bei Ingos Šinkonienės, ir administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės elgesio.
Aktualijos 2016-02-10

Ričardas Malinauskas: visos šitos muilo operos sprogs

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius siūlys specialiojo liudytojo statusą tyrime dėl kurortų apsaugos zonų panaikinimo turinčiam Druskininkų merui, partijos vicepirmininkui Ričardui Malinauskui stabdyti narystę partijoje, tačiau pagrindo R.Malinauskui nusišalinti nuo Druskininkų mero pareigų premjeras nemato.

Naujos garsiojo Malinausko vizito peripetijos: kas nusprendė užsiimti tarpininkavimu?

Sausio viduryje vykęs neskelbtas Druskininkų mero Ričardo Malinausko susitikimas su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu surengtas po konsultacijos su teisingumo ministru Juozu Bernatoniu. „Aš noriu pasakyti, kad aš tarpininkavimu neužsiimu, o su generaliniu prokuroru mes dirbame bendrą darbą. Tą reikia suprasti.

Druskininkietis: meras puolamas be pagrindo

Apie Druskininkų merą Ričardą Malinauską sklinda legendos: esą, „Druskininkų caras“ netoleruojąs kitaip manančių, o savivaldybės darbuotojus kontroliuojąs geležine ranka. Tačiau nemažai pakalbintų miesto gyventojų sutinka: miestas keičiasi, meras dirba, o nepolitikuojantys ir argumentais kalbantys kitaminčiai visada išklausomi.   „Mes giname darbuotojų interesus, tad esu ir prieš savivaldybę protestavęs po mero langais.
Į viršų