Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malcolmas thomasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malcolmas thomasas“.

Eurolygos filmas: ką reiškia būti legionieriumi?

Eurolyga pristatė filmą, kurio epicentre – žaidėjų problemos žaidžiant ne savo gimtinėje. Vienu iš kūrėjų pasakojimo ašių pasirinktas ir „Barcelonos“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius. Kaip žaidėjas ir kaip treneris patyręs, ką reiškia dirbti užsienyje, Šaras akcentavo ir rasizmą. „Pirmą kartą išvažiavau iš Lietuvos 17-os. Tai buvo tarsi iš juodo į baltą, iš baltos į juodą. Trys-keturi mėnesiai buvo labai sunkūs – maistas, kultūra, šeima. Visiškai skirtinga kalba, nors kalbėjau gan neblogai.
2021-02-16

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

Jono Mačiulio komanda išbraukta iš nepralaimėjusiųjų gretų

Ketvirtadienį Eurolygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė Jono Mačiulio Madrido „Real“. Ji savo aikštėje 80:86 (23:25, 16:20, 20:21, 21:20) neatsilaikė prieš Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus. Nors „Chimki“ rungtynių kelias buvo duobėtas, ji kontroliavo situaciją visą mačą. Didžiausias Rusijos krepšininkų pranašumas – 40:28 (16 minutė). Iki rungtynių pabaigos likus 18 sekundžių ir Maskvos komandai pirmaujant 82:80, laisvas tritaškį metė Luka Dončičius.
2017-11-03

Lukas Lekavičius Eurolygoje su „Panathinaikos“ apranga debiutavo pralaimėjimu

Penktadienį Eurolygoje su žaliai balta Atėnų „Panathinaikos“ apranga debiutavo Lukas Lekavičius. Krepšininko startas apkarto – Graikijos komanda 71:98 (20:24, 15:16, 19:25, 17:33) svečiuose pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. „Panathinaikos“ pirmavo pačioje rungtynių pradžioje – keturias minutes. Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė šeimininkai. Jų pranašumas vis didėjo, o mačo pabaigoje pasiekė ir rekordą – 27 taškus. Atėnų komanda pataikė du tritaškius iš 18-os (11 procentų) ir 15 baudų iš 27 (56 proc.