malaizijos grand prix

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malaizijos grand prix“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malaizijos grand prix“.

Dramatiškose Malaizijos GP lenktynėse triumfavo S. Vettelis

„Red Bull“ ekipa Malaizijoje pelnė dublį, 27-ąją pergalę karjeroje po atkaklios kovos su komandos draugu iškovojo Sebastianas Vettelis. Puikiai startavęs Markas Webberis iš penktosios pakilo į antrąją. Po sustojimų jis aplenkė S.Vettelį ir didžiąją lenktynių dalį praleido lyderio pozicijoje. Fernando Alonso lenktynės susiklostė labai nesėkmingai, jis pažeidė priekinį sparną prilietęs S.Vettelio bolido galą.
2013-03-24

N. Scherzinger: Lewisai, ar vesi mane?

Pop scenos gražuolė Nicole Scherzinger prisipažįsta, kad norėtų susituokti su buvusiu draugu Lewisu Hamiltonu ir susilaukti nuo jo vaikų. Buvusi grupės „Pussycat Doll's“ narė prieš keletą mėnesių išsiskyrė su „Formulės-1“ pilotu Lewisu Hamiltonu, tačiau paskutiniame interviu naujienų tinklalapiui thesun.co.uk atskleidė norinti nuo jo vaiko. 33 metų moteris taip pat pridūrė, kad jei Lewisas jai pasipirštų, jos atsakymas būtų teigiamas.
2012-03-26

"Formulės-1" pasaulio čempionato lyderiu tapo F. Alonso

Sekmadienį  2007 metų "Formulės 1" lenktynių pasaulio čempionato antrojo etapo - Malaizijos Grand Prix varžybų - nugalėtoju tapo čempiono titulą ginantis ispaną Fernando Alonso su "McLaren". 26-erių metų dukart pasaulio čempionas F. Alonso 58 trasos ratus nuvažiavo per 1 valandą 32 minutes 14,930 sekundės ir 17,557 sek. aplenkė komandos draugą britą Lewisą Hamiltoną.
2007-04-08

Antrajame F-1 pasaulio čempionato etape iš pirmos pozicijos startuos brazilas

Sekmadienį Malaizijoje įvyksiančiame antrajame 2007 metų Formulės-1 pasaulio čempionato etape - Malaizijos Grand Prix lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos "Ferrari" lenktynininkas brazilas Felipe Massa. Šeštadienį vykusiose kvalifikacinėse lenktynėse 25-erių metų F. Massa vieną 5,543 km Sepango trasos ratą įveikė per 1 minutę 35,043 sekundės ir, paskutinę akimirką 0,267 sek.