maksimas šeleketas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maksimas šeleketas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maksimas šeleketas“.

„Nevėžis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Avtodor“

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) krepšininkai iškovojo sunkią pergalę FIBA Europos taurės turnyre. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 84:83 (12:17, 24:20, 24:26, 24:20) nukovė Saratovo „Avtodor“ (1/1). Susitikimo eigą kėdainiečiai perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Turėdami dviejų taškų pranašumą jie spurtavo 7:2 ir atitrūko 75:68. Likus pusketvirtos minutės, Valerijus Lichodėjus palaikė solidų atotrūkį (80:73). Tada „Avtodor“ kilo į lemiamą šturmą.
2017-10-24

Rygiečių pergalė BBL Iššūkio turnyre

Pergalingai Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) vienuolikos komandų Iššūkio taurės (Challenge Cup) turnyrą pradėjo Rygos VEF (Latvija) ekipa, ketvirtadienį namuose 69:65 įveikusi Tartu "Fausto" (Estija) krepšininkus.Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Edgaras Jeromanovas (12 tšk.), Maksimas Šeleketas (11 tšk.), Romanas Gumeniukas (10 tšk.