maksas dadjanis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maksas dadjanis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maksas dadjanis“.

TV3 Play gruodžio žvaigždės: žiūrovų dėmesiui – net keturi skirtingi serialai

Kiekvieną mėnesį internetinė video platforma TV3 Play vartotojams pateikia ne tik nemokamą, bet ir patį naujausią, labiausiai televizijos žiūrovų pamiltą turinį. Gruodį žiūrovai kviečiami išvysti išskirtinai daug meilės, keršto, nusikaltimų ir intrigų kupinų serialų tiek iš Lietuvos, tiek ir iš viso pasaulio. Gruodžio mėnesį TV3 Play žvaigždėse – net keturi skirtingi serialai. Tikroji žvaigždė.
2021-12-07

Kriminalinį veikėją įkūnijantis Vaidotas Maršalka – apie keistas gerbėjų žinutes, sudėtingą vaidmenį ir 90-uosius

Apie Lietuvos kriminalinį pasaulį pasakojančio serialo „Gaujų karai“ gerbėjams – geros naujienos. Vakar žiūrovai išvydo finalinę, trečiosios dalies „Karveliai“ seriją, o nuo šiandien TV3 tuo pačiu laiku Lietuvos kriminaliniu pasauliu besidominčius žiūrovus pakvies ketvirtajai, ne ką mažiau intriguojančiai serialo daliai, pavadinimu „Šešėliai“. Pastaroji pasakos apie nelegalaus verslo sritį, narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. „Gaujų karai.
2021-12-01

Serialo „Gaujų karai“ ketvirtojo sezono pradžia – jau šįvakar: pristatys dar visai neseniai Lietuvoje egzistavusią realybę

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja originalaus serialo ,,Gaujų karai” naujausio sezono „Šešėliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart palies vieną svarbiausių nelegalaus verslo sričių - narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3” žiūrovai išvys po naują „Gaujų karai.
2021-09-13
Į viršų