majamio heat

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „majamio heat“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „majamio heat“.

Rekordą pagerinusi „Heat“ išlygino serijos rezultatą

Pergalę NBA atkrintmaosiose iškovojo Majamio „Heat“ komanda. Eriko Spoelstra auklėtiniai išvykoje 111:101 (28:27, 30:34, 27:18, 26:22) nugalėjo Bostono „Celtics“ ekipą. Serijos rezultatas tapo 1-1 ir Majamio komanda perėmė namų arenos pranašumą, kiti du mačai bus žaidžiami Floridoje. „Heat“ ekipai Tyleris Herro pelnė 24 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, Calebas Martinas ir Bamas Adebayo surinko po 21 tašką. Svariai prie pergalės prisidėjo serbas Nikola Jovičius.
Prieš 23 val.

„Celtics“ tritaškių lietumi penktą kartą šiame sezone nuplovė „Heat“

NBA Rytų konferencijos atkrintamąsias pergalinga nata pradėjo reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“. Iš viso savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę „keltai“ pataikė 22 tritaškius, kas yra šios komandos atkrintamųjų rekordas, o tolimų metimų dėka „Celtics“ sutriuškino svečius iš Majamio 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35). „Celtics“ pratęsė reguliariojo sezono tradiciją ir laimėjo prieš „Heat“ krepšininkus penktą kartą iš eilės šiame sezone.
2024-04-22

Be lyderio žaidę „Heat“ nukovė Čikagos klubą ir nugriebė bilietą į atkrintamąsias

Paskutinę vietą NBA atkrintamosiose užėmė Majamio „Heat“ komanda, kuri rezultatu 112:91 (34:17, 13:20, 35:23, 30:31) įveikė Čikagos „Bulls“ ir užbaigė jų sezoną.  Majamio komanda žaidė be Jimmy Butlerio, kuris dėl traumos pirmame įkrintamųjų mače turėjo praleisti svarbias rungtynes, tačiau lyderystės ėmėsi kiti.  Tyleris Herro pelnė 24 taškus ir jam pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio, naujokas Jaime Jaquezas jaunesnysis pridėjo 21 tašką.
2024-04-20

Joelio Embiido triukai ištempė „76ers“ į pergalę ir nukalė tiesioginį bilietą į atkrintamąsias

Itin svarbią pergalę dramatiškoje įkrintamųjų kovoje pasiekė Filadelfijos „76ers“ komanda. Rezultatu 105:104 (22:23, 17:28, 30:23, 36:30) jie įveikė Majamio „Heat“ ir nustūmė juos kautis dėl paskutinio kelialapio į atkrintamąsias.  Rungtynėse J. Embiidas iš viso pelnė 23 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko vieną labai svarbų rezultatyvų perdavimą Kelly Oubre jaunesniajam, kuris leido „76ers“ ekipai triumfuoti.
2024-04-18

NBA atkrintamųjų paveikslas: Luka Dončičiaus laukia serija su Los Andželo klubu

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (50/30) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda svečiuose 111:92 (33:24, 36:23, 19:27, 23:18) nugalėjo Majamio „Heat“ (44/36) krepšininkus. Po šių rungtynių tapo aišku, jog „Mavericks“ pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Los Andželo „Clippers“ krepšininkais. Luka Dončičius nugalėtojams per 36 minutes pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 4/15 trit., 7/8 baud.
2024-04-11

Be klaidų atakavusio Jono Valančiūno komanda siautė Majamyje

Naujojo Orleano „Pelicans“ (43/27) su Jonu Valančiūnu NBA pasiekė dar vieną pergalę, kai išvykoje 111:88 (21:20, 25:22, 30:24, 35:22) parklupdė Majamio „Heat“ (43/27). Nors šeimininkai rungtynes pradėjo gerokai sėkmingiau (14:2), tačiau viską išbarstė dar nesibaigus pirmajam kėliniui. Stabiliai taškus rinkę Naujojo Orleano krepšininkai sugebėjo pasiekti 26 taškų persvarą (102:76). Pats J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir pelnė 8 taškus, atkovojo 10 kamuolių.
2024-03-23

Bamas Adebayo tritaškiu atvedė „Heat“ į pergalę

Sunkią pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Majamio „Heat“ (37/30) krepšininkai. Eriko Spoelstra treniruojama komanda svečių arenoje 104:101 (21:23, 39:27, 19:26, 25:25) įveikė Detroito „Pistons“ (12/55) klubą. Majamio komandos pergalę paskutinę pagrindinio laiko sekundę nulėmė Bamo Adebayo tritaškis. Aukštaūgiui tai buvo 12-asis tritaškis per jo septynerių metų karjerą. „Heat“ komandai Duncanas Robinsonas pelnė 30 taškų bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.
2024-03-18

Luka Dončičius pratęsė įspūdingą savo seriją ir atvedė „Mavericks“ į pergalę

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (35/28) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda savo arenoje 114:108 (28:36, 26:22, 37:25, 23:25) įveikė Majamio „Heat“ (35/27) krepšininkus. Luka Dončičius nugalėtojų gretose per 39 minutes įmetė 35 taškus (5/11 dvit., 7/13 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 2 kartus bei suklydo 4 sykius.
2024-03-08

„Heat“ sezoną užbaigs be svarbaus rotacijos krepšininko

Majamio „Heat“ komanda šį sezoną užbaigs be savo vieno svarbiausių atsarginių žaidėjų Josho Richardsono. 30 metų 196 cm ūgio amerikiečiui buvo atlikta dešiniojo peties operacija, po kurios šis negalės sugrįžti į aikštę šį sezoną. Gynėjas stengėsi gydytis petį, tačiau galiausiai operacijos išvengti jau nepavyko. Jis turėtų būti pilnai pasirengęs prisijungti prie komandos, kai prasidės treniruočių stovykla rudenį.
2024-03-06

NBA finalo pakartojime nutrūko Nikola Jokičiaus trigubų dublių serija

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (41/19) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 103:97 (36:20, 20:31, 27:19, 20:27) nugalėjo Majamio „Heat“ (33/26) komandą. Šiąnakt nutrūko Nikola Jokičiaus keturių trigubų dublių serija. Jis nugalėtojams per 38 minutes įmetė 18 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.